BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

Velomaratonas 2012

parašė: Laurius · 2012-08-27 · 5 komentarai

Velomaratonas įveiktas.

Iš esmės tai yra puikus renginys. Visgi turiu kelis pastebėjimus.

 1. Šįmet dalyvių skaičius pasiekė 7 000, kas kaip ir džiugina. Kita vertus, jau labai reikia trasos ilginimo, nes startavus prie Seimo, laisvai važiuoti pradėjau tik prie katedros.
 2. Ypač užkniso komandos. Visokie bankai, UAB’ai ir kitos kontoros, išsirikiavusios per visą trasos plotį. Bet čia pastaba ne organizatoriams, o dalyviams. Girdėjau, kaip jie aikčiodavo, kai pravažiuodavau milimetrų atstumu. Bet tiesiog kitaip neišeina, nes alternatyva yra tik važiavimas paskui besišnekučiuojančius kolegas, kurie neprisibendrauja ofise, tai čia nusprendžia darytis tymbildingą ant 10 km/h.
 3. Vis dar per mažai trasos darbuotojų. Prie mano akių vėl idiotai nusprendė bėgti skersai prospekto ir sukėlė 3 dviračių avariją. Neabejoju, kad bent šiek tiek padėtų paprasta STOP juosta per visą trasą.
 4. Kiekvienas dalyvis galėtų gauti po daviklį (kaip bėgimo maratone), kuris fiksuotų rezultatą. Nes nu koks čia maratonas, jei nežinau savo vietos tarp 7 000.
 5. Visi mano pasiūlymai veda prie dalyvio mokesčio. Jei galėčiau žinoti savo rezultatą ir jaustis saugiau, sutikčiau susimokėti.

Dalyvavot?

Abrozdėliai - Eglės.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita5 komentarai ↓

 •   Virsininkas // 2012-08-27 @ 08:54

  nedalyvavau. cia yra ne maratonas, o organizuota masiska kritine mase. pakazucha kitaip sakant. arba reik vaziuot pas sportininkus. kiek girdejau, vel buvo pilna vaiku trasoj, ivairiu katastrofen, ir dar net kazkuriam rate stovejo kamstyje (!) prie gostauto.

 •   Evaldas // 2012-08-27 @ 09:34

  Geriausias sprendimas būtų sportininkų-megėjų grupė, kur yra matuojami rezultatai ir minama koks 40 km. O bobutės su kašikais tegul mina toje kritinėje masėje.

 •   Laurius // 2012-08-27 @ 09:38

  Jūs abu teisūs. Maratonas yra savęs išbandymas, galimybių ribos nustatymas. O velomaratonas kuo toliau, tuo labiau panašėja į slalomą. Vaikų grupę tikrai būtų galima sujungti su mėgėjų, mėgėjų prailginti distanciją ir sukurti dalyvio mokestį, o sportininkų palikti sportininkams.

 •   intymu // 2012-09-12 @ 16:48

  Nu bet anyway, nebambant, juk faina? :) :D

 •   Laurius // 2012-09-12 @ 16:55

  Ne, nu tai jo. Iš esmės faina. Viskas priklauso nuo tikslo, kurį išsikeli ir nusiteikimo :) Visai kaip sekse, ania?

palikti komentarą