BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

Užsispyrėlio sutramdymas

parašė: Laurius · 2013-02-28 · 6 komentarai

“Užsispyrėlės sutramdymas” yra toks filmas, kurio aš nemačiau ir kurio LT pavadinimas visiškai nesisieja su EN: “10 things I hate about you”. Dar šis filmas niekuo nesisieja su daugybe kitų dalykų, tarp kurių - šis įrašas.

Prieš mėnesį Živilė ant savo ofiso įėjimo šildomų laiptų pamato juodą laukinį katiną.

Katinas sunkiai kvėpuoja, sloguoja, ten visokius nosies burbulų performansus rodo, o lauke tuo metu, kaip žinia, nemenki šalčiai. Živilė žaibiškai per porą dienų priima sprendimą, kad katinui reikia pasigydyti. Iš pradžių bando visokias nesąmones, kol galų gale pasiskoliname katinų gaudyklę - metalinį narvą su paspaudimu aktyvinamomis durelėmis.

Katinas iškart pagaidinamas (apgaulės būdu įviliojamas į narvą - red. past.) ir nuvežamas pas veterinarę. Atliekami visokie tyrimai, kastracija, ir tada juodasis ponas atgula kelioms dienoms į stacionarą.

Su sąlyga, kad stacionaras kainuoja, pasiskoliname narvą ir įkurdiname katiną pas save namie.
Čia prasideda mūsų nauji nuotykiai su nauju namų gyventoju.

02.18 - katinas šnypščia ir reiškia pasipiktinimus situacija. Šuo budi prie narvo beveik visą parą. Katinas gauna vardą - Salemas (toks animacinis filmukas yra apie raganaitę Sabriną ir jos katiną).

02.19 - paaiškėja, kad katinas visiškai laukinis. Nėra net kalbos apie racionalų pokalbį su juo. Narvas uždengtas, vengiam prieiti. Šuo budi toliau.

02.20 - išsiaiškinam, kad katinas kurčias. Kai miega, visiškai nereaguoja į garsinius dirgiklius, o jei pramerkia akis, būna nustebintas vaizdo ir įjungia „rage mode”. Šuo skiria mažiau laiko, bet nuolat vizituoja.

02.21 - Kažkokiu būdu katinas atsidaro narvo duris ir vidury nakties išeina apžvalgos rato po namus. Kitos katės iš baimės lipa mums ant galvų, naktis beveik bemiegė, bet katinas saugiai patalpinamas į narvą.

02.22 - Katinas pagaliau pradeda normaliai valgyti. Šnypščia.

02.23 - Katinas valgo iš indelio, kurį laikome nuosava ranka.

02.24 - katinas palūžta ir pradeda glaustytis į narvo grotas, kai šuo šalia. Pradarom narvo duris. Šuo laižo katinui galvą, o katinui iš džiaugsmo bėga seilės. Ant mūsų šnypščia.

02.25 - Katinas jau valgo iš rankos ir leidžiasi paglostomas. Paskui, aišku trenkia per ranką, šnypščia ir eina prie šuns.

02.26 - Katinas šnypščia mažiau, kas realiai reiškia, kad vis dar labai daug, daužo per rankas švelniau, o seilių kiekiš iš burnos išteka didesnis.

02.27 - Salemas pats inicijuoja kontaktą, jau galim katiną pakasyti, beveik spėjam patraukti ranką ir išvengti smūgio. Šuo - absoliučiai geriausias Salemo draugas, kuriam jis leidžia laižyti labai įvairias vietas ir kartais žaismingai pabaksnoti nosimi.

Taigi, katinas turi tokius trūkumus: yra laukinis (bet mes, spėju perlaušime jį per šią savaitę), greičiausiai persirgęs kačių gripu, todėl kurčias ir šniokščia kaip Dartas Vėderis. Privalumai tokie: labai gražus ir šniokščia kaip Dartas Vėderis.

Artimiausias planas - per šią savaitę jį visiškai palaužti, gerai išglostyti ir jau paleisti iš narvo į namus.

O dabar tai, ką mėgstate - vaizdas:

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita6 komentarai ↓

 •   linuxr // 2013-03-01 @ 08:43

  Tegul tos jūsų savaitės tampa dienomis, geriesi katiniečiai :)

 •   Paulius // 2013-03-01 @ 09:09

  Neskaičiau straipsnio, bet noriu patikslint dėl tos užsispyrėlės - “10 things I hate about you” yra loosely based on Šekspyro “Užsispyrėlės sutramdymas”, dėl to toks ir pavadinimas.

 •   Laurius // 2013-03-01 @ 09:14

  Paulius > tada visai makes sense.

 •   Siesta // 2013-03-20 @ 23:07

  Kiekvienas šuo turi turėti savo katiną :)

 •   as // 2013-03-26 @ 15:47

  super katinas ir super vaizdeliai!!!! Labai patiko pasakojimo vieta, kad “zaibiskai, t.y. per pora dienu” buvo priimtas sprendimas paimti katina pas save :))))

 •   AngeloDulkes // 2013-04-05 @ 13:08

  aboliučiai nerealu :) Šaunuoliai!

palikti komentarą