BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

Transformeris Asgarde

parašė: Laurius · 2013-07-01 · 5 komentarai

Kur nėra naktinių klubų, šviesoforų, taksi ir autobusų, bet yra atrakcionų parkas, ypatingas tuo, kad velnio ratas retkarčiais užstringa? Kieno herbe yra žaibai ir elektra beigi kur norint užtvenkti marias, nuspręsta paskandinti keletą kaimų? Jei jūsų atsakymas į visus klausimus yra “dievų miestas Asgardas”, jūs esate labai arti, bet nepakankamai. Kalbu apie Elektrėnus.

Kažkada paklausėme bičiulio iš šio miesto, kaip jie kažkur patenka, kai ten tokia situacija su visuomeniniu transportu. Einam, sako jis. O, sakau, kaip jūs kažkur patenkate, kai labai skubate. Greitai einam, atšauna.

Bet aš ne apie tai, koks tai įdomus miestas, o apie savo nuotykį jame.

Visai neseniai lankėmės Elektrėnuose. Pasistatėm mašiną prie didelės dviejų iksų maksimos ir nuėjom vidun savo reikalais. Žiū - gi skambina kaip tik tas draugas, kurį citavau. Tai parodo miesto dydį - vienintelis žinomas man žmogus Elektrėnuose man skambina tada, kai esu jo mieste.

Jis man sako, kad kreivai parkuoju mašiną. Aš pagalvoju, kad tai yra netiesa, nes aš esu pavyzdingas parkuotojas. Bet dėl viso pikto jam pasakau, kad esu iš Vilniaus, todėl statau, kaip noriu.

Tada mes susitinkam, pakalbam, pasijuokiam ir einame link mašinos. Eidamas matau - išties lygiai tokios pačios spalvos mašina stovi pastatyta labai nepagarbiai. Bet ji stovi ne ten, kur stačiau aš, todėl esu ramus. Kuo artyn einu, tuo nejaukiau darosi. Pvz., dėl to, kad mašinos numeriai sutampa.

Žemiau esančioje nuotraukoje pažymėjau, kur stačiau mašiną. Kur ją radau, irgi matosi.

Ar gali būti, kad palikai mašiną neįjungęs pavaros ir ji nuriedėjo, o jei būtum palikęs ją dešiniau, būtum radęs ne aikštelėje, o gatvėje, klausiate jūs? Gali būti, atsakau, bet nemanau.

Esmė tame, kad turint automobilį, kuris yra transformeris autobotas, privalumas tas, kad kasdien gali patirti įvairių nuotykių (padėti vykdyti FTB misijas, gelbėti JAV nuo deceptikonų ir pan.), tačiau yra ir trūkumų. Pvz., mašiną ne visada randi ten, kur palikai. Be to, jei transformavimosi metu esi viduje, nekažką.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita5 komentarai ↓

palikti komentarą