BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

Serialas: Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

parašė: Laurius · 2012-04-16 · 5 komentarai

Pastaruoju metu mane šiek tiek kamuoja naujų (nebūtinai išleidimo data - labiau nematytų) serialų alkis. The Office paskutinis sezonas baigėsi, Futurama už kalnų, Workaholics 2 sezono pradžia tokia „meh”, kad nežinau, ar verta tęsti, o House MD ir Family Guy kaip trupinius barsto tik po vieną epizodą. O jūs juk žinote, kad serialus reikia žiūrėti ne po vieną seriją, o masiškai, paaukojant miegą, poilsį ir mylimus žmones, ania?

Ir tada netyčia pamačiau the most awesome awesomeness of all awesomenessess - animacinį serialą Kung Fu Panda: The legends of awesomeness. Jei patiko filnametražiai 1 ir 2 filmai, šis reikalas patiks dar labiau. Vienintelis minusas - neliko originalių įgarsintojų. Tačiau visa kita tebėra - kaip orgazmas akims gražus Kung fu, superiniai dialogai ir herojus, kurio neįmanoma nemylėti - Jack Black ir Jet Li mišinys aplipdytas pandos kailiu.

Kol kas tai geriausias pastaruoju metu kepamas serialas. Neabejoju, kad žinote daugybę kitų, todėl mielai išklausysiu pasiūlymų komentaruose, nes turiu nuojautą, kad ilgam pusantro sezono manęs tikrai neužkimš.

P.S. vieną iš serialo herojų įgarsina John Di Maggio, dar žinomas kaip Benderio balsas Futuramoje. Pabandykite pažiūrėti ir atspėti, kurį, nežiūrėję į info imdb.com.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita5 komentarai ↓

 •   Justė // 2012-04-16 @ 21:56

  The Office dar nesibaigė - tiesiog ne kiekvieną savaitę išeina nauja serija. bandyk tų pačių kūrėjų panašų mockumentary - Parks And Recreation. pirmas sezas labai silpnas, bet paskui įsibėgėja ir kai kurie veikėjai man juokingesni nei ofiso.
  dar žiauriai geras, bet ne visiem suprantamo humoro yra It’s Always Sunny in Philadelphia. prasidėjęs kaip labai mažo biudžeto chebrytės darbelis, dabar jo jau susukti septyni sezonai. pradžioj irgi gali būti nejuokingas, man pramušė po s02e02. Ofisą, beje atradau jau kai viską buvau peržiūrėjus filadelfijos, tai be galo apsidžiaugiau kad radau kažką panašiai juokingo. :)

 •   Kukas // 2012-04-17 @ 08:28

  labai labai geras yra Shameless. http://www.imdb.com/title/tt1586680/

  yra du pilni sezonai. bus ir trečias kažkada. serijos po valandą.

 •   saldziojimargarita // 2012-04-17 @ 17:58

  nepakartojami bet is fantastikos srities “Game of Thrones”, “Grimm”, vienas is realistiskesniu “Hung”

 •   Laurius // 2012-04-19 @ 13:28

  Ačiū už rekomendacijas. Būtinai parsisiųsiu visų po seriją :)

 •   Viktoras // 2012-05-15 @ 23:07

  Stipriai rekomenduočiau kanadiečių mockumentary “Trailer Park Boys”. Aktoriai puikiai išlaiko personažus, humoras labai “šviežias” ausiai, o jeigu vien to nepakaks priversti raitytis iš juoko, tai kanadietiškas akcentas turėtų galutinai pribaigti (:

palikti komentarą