BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

Projekto pabaiga

parašė: Laurius · 2010-10-21 · 14 komentarai

Kiekvienas projektas turi savo pabaigos datą. Taip pat ir mūsų projektas “išgydyti Gilę”. Pamenat ją?

Jei ne, trumpai priminsiu.

2010 birželį 15min.lt aprašė vienos labai nelaimingos lauke gimusios ir augusios katytės nuotykius. Patekusi į kilpą, vos išsivadavusi ir kyšančiu kaulu bei gangrenuojančia letena ji buvo ištraukta iš šunų nasrų. Koją teko trumpinti - katė neteko dešinės letenos pirštų. Po mėnesio pastangų ji jau sveiko, tačiau laukė daug darbo gydant širdies žaizdas - katytė nieko neprisileido, vis dar prisiminė patirtą stresą.

Perskaitęs antrą straipsnį, parašiau žmonai, nuolat zyziančiai, kad mums ir Rugei labai reikia kačiuko, elektoninį laišką - “jei jau imam, tai šitą”.

Paaiškėjo, kad Gilės niekas nenorėjo, todėl neteko dėl jos globos su niekuo kautis. Po dienos Gilė jau buvo mūsų šeimos narė. Visiems teko daug išmokti: mums, kad katės raktikaulis yra atskirtas nuo kaulų raumenimis, katei - kad ne viskas taip blogai, kaip kartais atrodo. Progresas buvo akivaizdus. Tai, ką planavome metams į priekį, įvyko per mėnesį - Gilė tapo visiška rankine naminuke.

Visgi sutrumpintai kojytei negerėjo. Išbandėm perrišimus, tepimus įvairiais vaistais, net įtvarą. Buvo akivaizdu, kad palikti pirštikauliai yra per daug atsikišę ir neleidžia žaizdai užsitraukti. Teko atlikti dar vieną operaciją ir sutrumpinti kojytę iki sąnario.

Kai tik atrodė, kad viskas gerėja, žaizda pradėjo šlapiuoti, audiniai buvo atmesti, o mes praradome kelis gyvenimo metus, kai sužinojome, kad reikia dar vienos operacijos.

Po jos beliko laukimas ir baimė kiekvieną kartą perrišant rasti pablogėjusią situaciją. Tačiau kiekvieną dieną matėme, kaip katės šuolis tampa vis įspūdingesnis, greitis didėja,  drąsa perauga į įžūlumą, o meilumas ir lipšnumas neleidžia miegoti naktimis.

Užvakar nuėmėm Gilei visus aptvarstymus ir petnešas, kurios laikė gumytėmis parištą vaikišką kojinę. Dabar ji turi trumpą, tačiau jokio diskomforto nesukeliančią kojytę ir vieną pirštą.

Čia Gilė projekto pradžioje:

O čia - šiandien:

Istorijos moralas? Jei norite šuns ar katės, jums visai nereikia veislinių prizininkų, kurių medalius galėsite pasikabinti ant sienos. Jums tiesiog reikia šuns arba katės. Aš jums sakau :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita14 komentarai ↓

palikti komentarą