BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

Nepažįstamasis su lūpdažiu

parašė: Laurius · 2013-10-09 · 19 komentarai

Išėjau su šuniu pasivaikščioti. Įlindau į mišką. O, šūdas, rašau trumpais kapotais sakiniais kaip Krivickas.

Tai va, vaikščiojome po mišką ir prie mano Rugės prilindo kažkoks šuo.

Pamačiau, kad ant kaklo - nutrūkusi grandinė. Bandžiau prieiti artyn, bet jis baidėsi. O iškėlus ranką, priglausdavo ausis ir pasilenkdavo. Na, lyg būtų muštas ranka.

Kadangi šunėkas Rugei, skirtingai nei man, rodė daug dėmesio (arba kaip mano žmona mėgsta sakyti - “išsuko lūpdažį”, if you know what I mean), tai jie ten abu lakstė ir pan.

Šuo blaškėsi be šeimininko, todėl reikėjo kažką daryti. Turiu įtarimą, kad man pirmoji į galvą kilusi mintis skirsis nuo jūsiškės, bet toks jau esu - gyvūnų ūkininkas. Kai šuo bučiavosi su Ruge, greitai prisegiau jos pavadėlį prie jo grandinės. Išsitraukiau telefoną.

- Labas, Živile. Pareisiu su dviem šunim.
- Kaip su dviem?!!!
- Parsivedu dar vieną šunį. Radau pasiklydusį.
- Kur mes jį dėsime?
- Nežinau, bet negaliu palikti.
- Nu jo.
- Paruošk viską.

- Ką “viską”?
- Nu, nežinau, vonią gal…

Parsivedžiau naują gyventoją namo. Kaimynas dar prie durų paklausė, ar žmona žino, kad išėjau su vienu, o grįžtu su dviem, tai atsakiau, kad taip. Jis kaip visada, kai sužino apie mūsų gyvūnų nuotykius, pavartė akis, pasukiojo galvą ir tiek.

Nors abu su Živile išsirengėm iki kelnaičių (visada taip darome, kai ruošiamės prausti šunį duše), tame beveik nėra nieko seksualaus. Mes taip darom dėl to, kad kai lipi į dušą plauti purvino šuns, tai patys suprantat, kad jau pats švarus nebūsi ilgai. Išmaudėm, išdžiovinom.

Bandėm laikyti uždarytą vonioje, bet jis per kokią minutę išmoko tai, kas Rugei dar neįkandama - atsidarė duris ir atėjo.

Visą vakarą cypė, lindo prie Rugės ir kaišiojo savo “lūpdažį”. Tuo metu kitame kambaryje slėpėsi viena mūsų ir trys laikinos katės. Supratome, kad šuo turi greitai rasti naujus namus.

Nežinau, ar iš nevilties, ar dėl skonio, su Živile gėrėm alų ir sidrą, bandėm apginti Rugę nuo svečio seksualinių išpuolių ir skambinėjome po prieglaudas. Visos prieglaudos atsakė tai, ką atsako visada - nėra vietų.

Nusprendėme, kad reikia geriausio pasaulyje išradimo pagalbos. Žinau, ką dabar galvojate - kodėl tu, Laurynai, tikėjais pagalbos iš penicilino. Iškart atsakau - kalbu apie internetą.

Žinutė Facebook’e buvo sėkminga. Už kelių valandų atliepė dvi merginos, kurios sutiko laikinai priglausti šunį. 23:30 jau sėdėjau ant galinės sėdynės apsikabinęs šunį pakeliui į Antakalnį.

Tą naktį miegojome ramiai.

Po kelių savaičių - skambutis. Žmonės norėjo šio šuns į savo didelį nuosavo namo kiemą.

Šiandien šuniukas jau turi naujus šeimininkus, kurie jo nemuša, neriša prie grandinės ir nelaiko blusuoto lauke prie būdos.

Jūs turbūt dabar tikitės istorijos moralo. Tai jo nėra. Čia tiesiog eilinė istorija, parodanti, kad nežinia kaip, bet mane gyvūnai susiranda. Pasinaudodamas proga noriu pasakyti tam gyvūnui, kuris platina gyvūnų pasaulyje mano kontaktus - baik!

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita19 komentarai ↓

 •   Hmmm // 2013-10-09 @ 08:42

  Pavydžiu už tokį ryžtą ir drąsą ir visą kitą. Kai pamatau kokį beglobį, vis prisimenu tavo blogą :) vakar senamiesty artėjo prie manęs katytė, kurios viena akis išvirtusi, ant dūšios taip gaila buvo, bet nuėjau apsisukęs namo - negaliu padėti visiems pasaulio beglobiams, kai laukia paties šeima, darbai ir t.t.

 •   Laurius // 2013-10-09 @ 08:44

  Hmmm > aš irgi negaliu ir neketinu padėti visiems. Pasaulį reikia keisti po vieną gyvūną. Todėl labai keista, kad nuėjai apsisukęs. Nes aš irgi turiu darbą, šeimą, 9 gyvūnus namie, laisvalaikį ir dar visokius verslus.

 •   Živilė // 2013-10-09 @ 09:19

  Hmmm, su gyvūnų globa viskas daug paprasčiau nei atrodo :) Reikia mažiau galvot, ko teks atsisakyti, nes gauni daug daugiau. O ir susiderinus, susidėliojus atsisakyt praktiškai nieko nereikia, prasivalai tik tai, kas ir taip nereikalinga :) Tik svarbu, kad šeima palaikytų.

 •   Mantas // 2013-10-09 @ 11:21

  Taip, prieglaudos persipildžiusios. Beglobių begalė, o vietų skaičius ir savanorių kiekis stipriai riboti. Pas mus LGGD Vilniaus prieglaudoje irgi dabar persipildymas, nes per paskutines dvi savaites iš Grindos keli paimti dėl atvejo „Imat arba pirmadienį migdom“. Dar bent vienas ar maksimum du sutilptų, bet čia ekstra atvejams.
  Smagu girdėt, kad pavyko greit surasti namus.

 •   Hmmm // 2013-10-09 @ 13:57

  Sutinku, kad galima rast išeitį. Bet sakau, apsvarsčiau visus už ir prieš, kad ir kaip tai skambėtų, negaliu turėti daugiau nei vieno gyvūno namie :) mano šuo į kitus padarėlius žiūri kiek kitaip. Todėl bet kokiu atveju žaviuos poelgiu.

 •   pažintys // 2013-10-10 @ 21:15

  “išsuko lūpdažį” - šitas nužudė :DDDD

 •   Beatričė // 2013-10-18 @ 13:06

  Laurynai, gal parašykit kokią knygą, iškart nupirksiu kokia 10 egzemliorių :). Sėkmės Jums geruose Jūsų darbuose ir, tikiu, dar geresniam gyvenime

 •   nadia // 2013-11-23 @ 01:03

  Pati auginu du šunis iš gatvės ir vis galvoju, kodėl žmonės perka šunis už mašinos kainą, juk iš kiemo ar prieglaudos paimtas gyvūnas bus nė kiek ne blogesnis draugas…O ir nenumirs bevalgydamas kartoną šiukšlynuose…

 •   B.Ignas // 2014-03-12 @ 16:26

  1.Jūs jau KETURIS MĖNESIUS neparašėte NĖ VIENO įraš0! Per tiek laiko Lrytas.lt apie jus straipsnį parašė!
  2.Visi jūsų sekėjai per tuos keturis mėnesius pakeitė po mažiausiai 16 F5 mygtukų.
  3.Todėl, nuolankiai prašau - nors vieną, nedidelį įrašą, žinutę nors…

 •   KET testai // 2014-03-16 @ 10:59

  Grazus vokieciu aviganys ;)

  KET testai: http://www.kettestai.lt

 •   tas // 2014-11-11 @ 15:59

  Metai laiko nėra įrašo ;(

 •   Exciter // 2015-02-19 @ 22:52

  Tai gal jau metas naujam įrašui?

 •   Maja // 2015-04-12 @ 11:47

  Hey!

  Ačiū labai už šį įrašą. Perskaičiau jį visą su didžiuliu pasimėgavimu. Super!

  P. S. Pati vedu šiokį tokį „Euroviziją 2015“ apžvelgiantį blog’ą.Tam tikra prasme, šiųmetė Eurovizija - taip pat įdomus socialinis ir kultūrinis kodas. Jei kam įdomu, mielai kviečiu apsilankyti:
  http://sokratodialogai.wordpress.com

  Ačiū dar kartą! Siunčiu gražiausius linkėjimus! :)

 •   Multiplikacija // 2015-04-27 @ 22:44

  Gražus šuniukas. :)

 •   anora // 2016-01-02 @ 21:22

  Šaunuolis! Ne kiekvienas gali taip pasielgti!Malonu matyti tokią gerą širdį šiais laikais. Juk galėjai tiesiog pasakyti ne mano bėdos ir nueiti, tačiau to nepadarei ir dėl to aš tau pavydžiu… Neturėčiau tiek drąsos taip pasielgti.. Žodžiu, šaunuolis.

 •   Aidas // 2016-02-21 @ 10:06

  Gerumo niekada nebus per daug. Kiekvienas elgiasi taip kaip yra mokytas, vaikystėje matęs, o gal net ir jautęs panašiai. Teigiamas turinį, smagus. Metas parašyti daugiau.

 •   Viagra // 2016-06-14 @ 11:54

  Tikras saunuolis.

 •   Aleksandr // 2016-09-18 @ 11:25

  Koks grožis !

 •   kaciute // 2016-10-12 @ 15:27

  Koks gražuolis!

palikti komentarą