BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

Filmas “Kick-ass”

parašė: Laurius · 2010-06-28 · Nėra komentarų

Kick-ass” - neabejotinas mano lyderis geriausių 2010 metų filmų sąraše. Labai solidus filmas, kurį jau dabar noriu pamatyti dar kartą, o tai būna labai retai. Ypač praėjus porai savaičių po žiūrėjimo. Taip yra dėl kelių iš pirmo žvilgsnio labai elementarių, tačiau kritinių priežasčių, kurios lemia gerą pramoginį veiksmo filmą.

Garso takelis. Tai, kad jis labai gerai parinktas, tėra smulkmena, nes muzikinis skonis yra individualus dalykas. Didžiausias smagumas yra jo integravimas į filmą. Be to, maloni staigmena - pučiamųjų kupinas The Prodigy sukurtas teminis filmo gabalas “Stand up”.

Kovos scenų choreografija. Jei esi gabus režisierius, prastų kovos scenų nebereikia maskuoti mirksinčiomis elektros iškrovomis, žaibavimu ar stambiais kadrais. Džiaugiasi širdis, kai matai, kaip maža mergaitė iš viršaus įšauna į galvą bičiukui skambant Joan Jett & The Blackhearts „Bad reputation”.

Herojai. Tai, žinoma, yra pats svarbiausias filmo aspektas. Žmonės, neturintys super galių, tačiau dirbantys super herojais, visada susiduria su didesnėmis bėdomis nei apdovanotieji ypatingomis savybėmis. Taigi smagu ne tik matyti jų pastangas kovose, tačiau ir paanalizuoti psichologinius jų portretus.

Beje, lietuviai “Kick-ass” išvertė “Ateini čia arba gausi į dūdą!”. Kuo blogai būtų buvęs “Šiknaspardys”?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita0 komentarų ↓

  • Dar nėra komentarų. Būk pirmas!.

palikti komentarą