BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

The Killers @ Riga ‘13

parašė: Laurius · 2013-06-28 · 1 komentaras

“Laurynas, tu juk važiavai į The Killers koncertą Rygoje. Kaip jis tau, a?” šiems identiškais žodžiais kreipiasi į mane visi. Dėl to ir dar dėl savo aplaidumo atnaujinti šį tinklaraštį jaučiu pareigą trumpai papasakoti.

Mes su žmona mėgstam koncertus ir vis laukiam kol koks geras nutiks. Todėl, kai sužinojau, kad į Rygą atvažiuoja The Killers, tą pačią dieną nupirkau bilietus. Va būtent dėl tokios skubos finale sumokėjau vos ne dvigubai daugiau. Be to, kai pirkau, dar nebuvo skaidymo zonomis, todėl negavau bilietų į fanų zoną. Jūs, aišku, iškart klausiate, ar man tai rūpi, tačiau atsakymą sužinosite įrašo pabaigoje.

Važiavom savo mašina. Vairavo retardas:

Gėrėm Sangriją ir Alų labai jaukiam bare centrinėje Rygos aikštėje (berods, Kuba Cafe vadinasi):

Aš dariau Garbage truck spotting’ą:

2 valandas nieko blogo nenujausdami stovėjome prakaituotoje minioje prie vartų:

Įėjome tik 19:30, nors vartai turėjo atsidaryti 17:00.

Kai vartai sužvangėjo ir žmones pradėjo įleidinėti, nutiko nutikimas, vertas atskiros pastraipos. Kaip minėjau, žmonių buvo daug, visi arti vieni kitų, prakaituoti, oras įkaitęs. Bet visi draugiški, be reikalo prie svetimo kūno nesiliečia. Kai minia po žingsnelį pajudėjo link vartų, pajutau už savęs vyro kūną. Prie manęs glaudėsi 45-50 metų amžiaus latvis su basanoškėm ir baltom kojinėm. Jaučiau, kaip nemaloniai liečiasi jo išpampęs pilvas, kaip jo šnopavimas šildo kaklą. Apsidariau - niekas daugiau prie nieko nesilietė. T.y. visiems buvo vietos pakankamai, kad nereikėtų liestis prie kito žmogaus. Paėjau į priekį. Vėl pajutau vyriškį prisiglaudžiant. Kai tik minia pajudėdavo, o aš su ja, vyriškis vis prisiglausdavo. Bandžiau atsilošti, atkišti alkūnę, atlenkti galvą. Niekas neveikė. Garsiai pasakiau apie savo situaciją žmonai. Ji iš manęs juokėsi. Latvis nereagavo arba nenorėjo to daryti. Tada niekur nėjau, bet palinkau į priekį. Latvis vėl prisiglaudė prie manęs. Susinervinau. Pradėjau eiti į kairę. Po kažkiek laiko pavyko išsilaisvinti iš šlapio vidutinio amžiaus vyriškio glėbio. Živilė juokėsi, o aš stebėjau, ką jis darys. Jis bandė prie vieno vaikino glaustis, tai tas nepatikliai atsisuko. Vėliau mačiau, kad vyriškis laikosi atstumo ir nebesiglaudžia prie žmonių. Vadinasi tai buvo asmeniška - aš buvau jo seksualinis objektas. Ne, žemiau jo pilvo savo kūnu nieko nepajutau, bet vis tiek troškau palįsti po dušu, kur dėl bėgančio vandens nesimatytų mano ašarų.

Bet buvau laimingas, kad alien vs predator situacija baigėsi (aš esu alien, nes iš Lietuvos, o jis yra predatorius, patys žinote kodėl).

Čia yra jis:

Ploviau dvasinį purvą alumi:

Laukėm dar porą valandų net nenujausdami, kad nepasirodys ypatingi vakaro svečiai - James. Kaip vėliau jau po koncerto iš visokių Twiter‘ių, James svetainės, delfi.lv ir organizatorių (EM Concerts) Facebook puslapio sužinojau, scenos rangovai M-light nesugebėjo užtikrinti sutartyje su James numatytų saugumo reikalavimų, dėl ko grupė atsisakė išeiti į sceną. Pasak organizatorių, tai yra pirmas atvejis per 25 metus ir visa atsakomybė dėl to tenka M-light. Mano galva, atsakomybė yra EM Concerts, ir būtent jie turėjo viską išspręsti arba bent užlipti laiku ant scenos beigi informuoti ištikimą faną apie situaciją. Nesuvaldė krizės.

Grojant foninei muzikai, netikėtai į sceną atėjo The Killers ir pradėjo Mr. Brightside. Truputį keista pradėti koncertą nuo headliner‘io, bet užteko poros dainų ir mes jau buvome nuotaikoje.

Jei jau kalbėti apie koncertą, tai viskas buvo super gerai. Nepaisant to, kad nestovėjome fanų zonoje, gerai išsitaškėm. Skaitau, kad kilerių pasirodymas patenka į mano top3.

Netikėtai abu su žmona atleidom visas nuodėmes dėl apšildančios grupės, kelių valandų laukimo ir beveik dėl to incidento prie vartų.

Eidamas iš stadiono kaip mažas vaikas klegėjau, kaip viskas buvo gerai, koks stiprus vokalisto balsas, kaip už širdies griebė “Miss atomic bomb” ir ten pan.

Živilė susirangiusi miegojo ant galinės sėdynės, o aš Red Bull‘io išpūstomis akimis klausiausi beveik setlist‘o CD ir ramiai riedėjau atgal. Ir man visiškai nerūpėjo, kiek sumokėjau už bilietus, nes žinojau, kad šios euforijos nekeisčiau į nieką. Nebent į dar didesnę euforiją. Arba į didelius pinigus, už kuriuos galėčiau aplankyti visas norimas grupes per vasarą. Arba super galias. Na ok, žinojau, kad šią euforiją iškeisčiau į daugybę dalykų, tačiau viduje buvo labai gera. Net nežinau, kodėl. Galvoju, kad arba buvo tikrai labai geras koncertas, arba man nedaug reikia ir aš pats susikuriu sau geras emocijas… :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita1 komentaras ↓

palikti komentarą