BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

Slovėnijatrip - 2 dalis

parašė: Laurius · 2012-09-17 · 9 komentarai

Mielas fanklube, iššauk braškes ir atsikąsk šampano, nes tu sulaukei antros Slovėnijatrip’o dalies. Neturiu pasiteisinimų dėl tokio ilgo nerašymo laiko, tai gal ir nesiteisinsiu. Tikiuosi, mūsų santykių tai nepaveiks, nes it’s not you, bet it’s me.

Pirmoji dalis - čia.

Po gan sudėtingos kelionės pradžios mums labai reikėjo paguodos irgi atostogų. Ir Slovėjina deliverino, patikėkit, oj kaip deliverino. Todėl ir nuotaika keliantis buvo puiki:

Pirmasis kelionės taškas - Boveco miestelis kalnuose, Triglavo nacionaliniame parke. Iki jo per kalnus serpantinais važiavome antra pavara, dairydamiesi iš už kampo iššokančių mašinų ir dviračių.

Tai nebuvo pats lengviausias važiavimas pasaulyje, bet kai privažiavome Bovecą, nebeliko jokios įtampos.

Čia derėtų pridurti, kad dauguma mūsų kelionės taškų buvo suplanuoti nacionaliniame parke. Tiesiog ten viskas labai gražu.

Mus pasitiko smaragdinė upė, visokie ten tarpekliai, kriokliai ir avys. Kol neparašėt “nuotraukos arba to nebuvo”, duodu vaizdų. Čia aš delne laikau vaizdą:

Čia aš nelaikau vaizdo. Ir išvis čia ne aš.

Slovėnijos nacionalinis Triglavo parkas yra jums ne koks šuns lytinis organas. T.y. įstabus. Kaip ir įprasta pirmą kelionių dieną, nespėjome dairytis ir akimis siurbti vaizdų. O žemiau - jau nebe akimis, o rankomis siurbiame kažkokio alpinisto paminklą.

Čia vaizdas po jo apsiaustu toje vietoje, kur kojos susijungia su torsu.

Nieko specialaus, sakyčiau.

Čia grybas:

Spėkit, kuris yra grybas. Atsakymus siųskite “Radži auksinio voko žaidimas, 04135″:

Čia dar vaizdų:

Pripažinkit, kad tokia upė žiauriai kviečia į ją įlipti.

Esmė tame, kad jos temperatūra yra apie 5 - 10 laipsnių, todėl net braidant iškart užgelia kojas. Bet čia radome tame ir privalumą. Kadangi mūsų šaldytuvas vis dar neveikė, o prigamintas ir iš namų pasiimtas maistas gedo, reikėjo šalčio šaltinio. Į mineralinio butelius prisisėmėme upės ir ją pasidėjome į lenkišką plastikinę šaltdėžę. Vienas iš nedaugelio atvejų, kai upės vanduo automobilio salone yra gerai.

Čia avis kažką skundžiasi Živilei:

O čia aš deruosi dėl to, kad “kas nutinka kalnuose, pasiliktų kalnuose”:

Dabar noriu šiek tiek padaryti diskursą. Jūs žinote juk, kad aš turiu labai specifinę problemą su vidine ausimi ir ten vestbiuliariniu aparatu, kuri pasireiškia mano netikėtais kritimais nuo vidutinio ir didelio aukščio uolų. Keista, kad taip nutinka tik kelionių į užsienį metu.

Tiesiog ilgainiui išmoksti susigyventi su savo problemomis ir nebedarai tragedijos…

Apskritai tiek grožybių mūsų tikrosios atostogos pradžioje buvo šiek tiek per daug. Nesakau, kad buvo atsivėrę žandikauliai, tačiau buvo sunku pasisukti nepamatant kokios nors nacionalinio parko pasidižiavimo.

Aplink Bovecą radome ne visus susižymėtus taškus. Negalėčiau paneigti, kad taip buvo dėl to, kad dėliodamas kelionės maršrutą ir rinkdamas koordinates, pelės kursorių dėdavau kelių milimetrų paklaida, kad realybėje išvirto į kilometrus. Bet iš esmės buvome labai laimingi. Vienintelį kartą apmaudas apėmė, kai supratome, kad dėl nelankstaus mūsų kelionės grafiko negalėsime sudalyvauti megaantsamblio “Vikend” koncertiniame ture…

Po pietų mūsų laukė paskutinis dienos taškas - Virje krioklys. Čia gi buvo puikuma.

Mano bičiuliai keliauninkai pabūgo šalto vandens, tai taškėsi ant kranto. Aš tai, žinot, nuėjau iki pat krioklio.

Čia aš seksualus ir tai žinau.

Tada nusprendžiau, kad reikia pasidaryti desktopo vertą nuotrauką. Na, žinot, tokią kur gražus vaizdas, mėnesio pavadinimas ir kalendorius.

Kaip sakot? Norit ir jūs ant desktopo užsidėti?

Spauskite pasirinktos rezoliucijos linką. 1024×768, 1280×960, 1680×1260, 2560×1920.

Truputį pasitaškėm ir patraukėm ieškoti poilsio vietos.

Beieškodami kempingo (nes draudžiama miegoti automobilyje nuo 23:00 nacionalinio parko teritorijoje), užtikome didelę laimę - asfaltuotą aikštelę, kurioje nereikia mokėti pilnos kempingos kainos, bet galima nupilti srutas, gauti elektros ir vandens. Paskui pagalvojome, kad toks kempingo tipas yra idealus ekonominiams keliautojams, kaip nuoširdžiai jūsų.

Atsidarėme Slovėniško alaus, išsiskleidėme stalą su kėdėmis ir žaidėme kortų žaidimą Magic.

Kai gretimai priparkuoto komeperio keliauninkų prancūziukai vaikai baigė rėkauti, o nuo tamsos nebeįžiūrėjome kortų, buvo laikas miegoti.

Gulėme pavargę nuo ėjimo, bet labai laimingi. Žinojome, kad turime tik 7 valandas gryno važiavimo Slovėnijos teritorijoje, kas reiškė lėtą mėgavimąsi atostogomis.

Palieku jus be intrigos, bet su neatsakytais klausimais. Ar bus dar vienas desktop’as su mėnesio pavadinimu? Ar tyzeris apie Lauryno nuogą užpakalį pirmoje kelionės dalyje tebuvo triukas prisivilioti skaitytojų? Kokia tikimybė, kad Laurynas vėl kris nuo uolos? Atsakymai į šiuos ir dar kelis klausimus kitoje dalyje. Galbūt jau šią savaitę.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita9 komentarai ↓

 •   marko // 2012-09-17 @ 19:03

  ane elikos kompo desktopo uzdejau lauryno kalendoriu , paziuresim ar liks laiminga

 •   Laurius // 2012-09-17 @ 20:23

  Pridėjau naujų rezoliucijų su lietuvišku kalendorium! Šlovė!

 •   Raminta // 2012-09-18 @ 18:12

  jei surinksiu 12 mėnesių - atsispausdinsiu.

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 •   Virsininkas // 2012-09-21 @ 07:12

  ple kaip gaila del “Vikend”…

 •   ARB // 2012-09-24 @ 14:06

  Susikaupkite ir rasykite toliau! Idomu :)

 •   DarkSkyGhost // 2012-09-26 @ 11:53

  O, mes irgi šią vasarą buvome Slovėnijoje, liepos pradžioje.

  Mes vos nepraleidom to nusileidimo prie upės, kažkaip nusprendėm sustoti ir žvilgtelti, kas ten apačioje. O teeeen… visas Sočios gražumas, net krioklys. Jau galvojau išsimaudysiu, bet vos tik įkišau kojas, galvoju, velniop. Vėliau nusileido baidarininkų būrys, teko su pavydu žiūrėti, kaip smagiai nusileidinėjo tarp akmenų.

  Trivia - pažįstamas gidas sakė, kad šiuose kalnuose vyko mūšiai pirmojo pasaulinio metu. Lyg ir galima net įžiūrėti sprogmenų išmuštus įdubimus kalnuose.

  Nevalgėte tame restorane, kuris viršuje ant kalno? Ten siūlo kelis žiauriai skanius patiekalus.

 •   Laurius // 2012-09-27 @ 20:54

  DarkSkyGhost > Nevalgėme. Valgėme prie jūros. Bet apie tai - kitoje dalyje :)

 •   jignas // 2012-10-07 @ 11:49

  :)))))

 •   Fishy // 2013-02-04 @ 09:05

  Kaaaalllllnaaaaaaaaaaiiiiiii…..

palikti komentarą