BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

Slovėnijatrip - 3 dalis

parašė: Laurius · 2012-12-10 · 5 komentarai

Laikas su John Deere traktoriumi išvagojo jūsų skruostus, šarma pakando smilkinius, žirgas parjojo tuščiu balnu, o įrašo kaip nėra, taip nėra. Bet jūs kasdien iš pat ryto priėję prie savo kompiuterių klaviatūrų kantriai gražėte rankas ir spaudėte F5, kaip Desmondas iš Lost, neprarasdami vilties. Dėl to kaip Penė ir myliu jus.

Čia - trečioji Sloveniatripo dalis. Pirmoji čia. Antroji čia.

Trečios dienos rytą mes buvome kažkur čia (taškas “D”):

T.y. visai netoli Boka krioklio. Pusrytis buvo taip suplanuotas, kad krioklys matytųsi va taip:

Neišsigąskite, realiai tikrovėje tos raudonos rodyklės nėra - aš ją nupiešiau su MS Paint. Ten švarios uolos, viskas ok.

Prie lietuviško tinginio padariau origaminių gulbių:

Pirmą kartą lanksčiau origamį, bet naujoko sėkmė nelydėjo, nes gulbė atrodo kaip sumaitota lėktuvo propelerio.

Po pusryčio patraukėm iki krioklio. Kaip žinia, mes kai keliaujam, tai objektus norime paliesti. Žemiau pateikta nuotrauka nėra asociatyvinė.

Paspaudus ant žemesnių nuotraukų, jos didėja. Deja, tik taip galiu perteikti krioklio didybę. Patikėkit, taškas vertas sustojimo.

Kai priėjome apačią, paaiškėjo, kad visas grožis matosi tik tada, kai kyli kriokliu aukštyn (tuo akmeniniu keliu). Nusimatėm dar tikslą išsimaudyti viename iš krioklio baseinų (čia daug krioklio šlaitų ir tokių nedidelių balučių, kur subėga vanduo) ir jau ėjom.

Įlipti į žadėtą apie 10 laipsnių šilumos baseiną išdrįso tik dvi personos:

Kaip sakote? Gruodyje labai daug dienų, o jūs negalite jų priskirti savaitės dienoms? Desktopas su žalia pieva truputį pabodo nuo 2001 metų? Jūs komfortiškai jaučiatės dėl savo orientacijos, todėl darbe pagauti žiūrintys į mano pusnuogio nuotrauką viską nuleisite (see what I did there?) juokais? Tai tada spauskit ant žemiau esančio paveiksliuko ir gaukite 2560×1920 wallpaper’į gruodžiui:

Ar jau jaučiate, kaip žiema bėga iš kiemo po tokio vasariško vaizdelio? Su trupučiu vėmalų burnoje, tiesa…

O čia dar vaizdų.

Baikit klikinti ant aukščiau esančios nuotraukos, ji nepasididina. Be to, jūs čia dėl krioklių atėjot.

Kai vaizdų prisisotinom, nusprendėm važiuoti pažiūrėti vaizdų. Grįžom maršrutu atgal prie Sočos upės tarpeklių. Šis taškas yra vienas iš “Smaragdinio kelio” taškų. Tuoj suprasite, kodėl aš čia apie smaragdus. Ir ne todėl, kad mes esame keturi keliauninkai, man trūksta smegenų, o Živilė turi raudonus batelius.

Čia Živilė laiko vaizdą:

Konceptą sugalvojau pats. Atrodo, kad vaizdas delne, ania?

Buvo Rūtos gimtadienis, tai ji nusprendė tai įprasminti šokdama žemyn.

Sakė, jaučiasi kaip nuo šalčio lėtėja širdies ritmas. So fun!

O žinot, kas yra vidutiniškai fun? Kai paslysti, nepasimokęs iš savo klaidų, bet išsilaikai ir išgyveni:

Oh, you, Laurynai… :)

Ėjom valgyti. Rudoji kelionės dalis mus išmokė, kad ne viskas, ką mes kišome į burnas yra ok. Ai ne, palaukit, neišmokė. Ta prasme užsienyje gali viską kišti į burną, jei paskui viską dezinfekuoji.

Fun fact: tai, kad ant konservų skardinės užrašyta “šerniena”, reiškia, kad pridėjęs vietoje jos kiaulienos neapgautum nebent Antano Boso.

Pailsėję patraukėm iki paties įspūdingiausio krioklio Slovėnijoje - Kozjak. Jis visiškai osom, bet kadangi krenta urve, tai be gero įrangos jo nufotkinti gražiai neišeina. Bet bandyti tai padaryti yra privalu.

O čia jau išėjus manyje prabudo maištinga siela. Aš - anarchistas, einantis prieš sistemą, ir nebandykite manęs sulaikyti:

Neturėjau purvo motociklo, dviračio arba metalinių rutuliukų, kuriuos nusikaltėliai barsto, kai nori sulaikyti banko automobilį, tai tiesiog nuskyniau medžio šakelę.

Nors dar nebuvo labai vėlus vakaras, karštis sekino. Supratome, kad turime rasti prieglobstį. Radome hipišką kempingą, kurio savininkas bandė mus įtikinti, kad geriausias Lietuvos krepšininkas yra Jasikevičius. Whatever.

Susitikome ektremalius panevėžiečius, kurie kempino visai šalia. Ta prasme, jie ekstremalūs ne dėl to, kad panevėžiečiai, o tiesiog mėgsta aktyvų laisvalaikį. Aš čia nekalbu apie beisbolą.

Fun fact: ar žinojote, kad birzgalinis “Lažko” alus pagerėja dienos pabaigoje, kai yra šaltas, o šalia kempingo šniokščia upė?

Šiam kartui tiek, o ketvirtame sezone sužinosite, kuo toks rašytojas Dantė yra susijęs su Slovėnija, ar Rikas ir jo bendražygiai ras prieglobstį nuo zombių, ar tikrai moterys meluoja geriau. Naują dalį pažadu netrukus.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita5 komentarai ↓

palikti komentarą