BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

Nuotykių ieškotojai ieško nuotykių - 3 dalis

parašė: Laurius · 2012-05-21 · 1 komentaras

Naujienos iš kačių ūkio (daugiau čia, čia ir čia). Fermoje su kiekviena diena katinai vis labiau myli savo laikinus šeimininkus ir vis labiau tampa socialūs.

Kadangi juos reikia kuo greičiau išdalinti naujiems mylintiems šeimininkams, teko imtis priemonių. Kaip žinia, vieni geriausių katinų pirkėjų - vaikai. Todėl balkone iškėliau plakatą, orientuotą į šią tikslinę auditoriją. Vidiniame kieme - vaikų karstynės, todėl jau laukiu klientų:

* * *

Kažkas pasakė, kad mes negalime gyventi be nuotykių. Tai jau tikrai taip ir yra. Vakar grįžom iš svečių apie 20:00. Živilė šaukia “nėra Frenko”. Sakau “kaip tai nėra?”. “Nu nėra” atšauna. Visą balkoną apverčiam aukštyn kojom. Frenko tikrai nėra. Buvome palikę apie 4 cm tarpą ventiliacijai. Akivaizdžiai nepasimokėme iš savo klaidų ir nepakankamai įvertinome kačių lankstumą…

Susiparinę apžiūrėjome dėl viso pikto visą butą, perėjom per kiemą, lindom po mašinom. Nieko. Ėjome miegoti su dideliu nerimu ir viltimi, kad sūnus paklydėlis grįš.

Prieš 1 valandą nakties Živilė pažadino mane išgirdusi kniaukimą. Nulėkiau į balkoną ir pamačiau ant kaimynų terasos krašto juodą kukulį ir dvi lazerines akis. Kažkas panašaus į tai:

„Yra” sušukau ir Živilė jau bėgo su dėže apačion. Frenkas išsigando atsidarančių lauko durų ir pasislėpė po kaimynų terasos laiptais - ten pat, kur slėpėsi Lyla, kai nukrito bevaikščiodama balkono kraštais.

Kaimynai akivaizdžiai miegojo. Živilė tyliai persliuogė per terasos tvorą. Išmečiau ant žolės, terasos viduryje, prožektoriuką. Kaimynų bute kažkas sukrebždėjo. Supratom, kokioje keblioje padėtyje esame. Jei kaimynai, netikėtai pažadinti iš miegų, nuspręstų pažaisti beisbolą arba duoti paragauti Živilei pipirinių dujų, nieko negalėtum padaryti. Živilė tikrai atrodė kaip vagis - sėlinanti atsitūpus, pasišviečianti, tyliai šnabždanti. O aš jaučiausi kaip vairuotojas, laukiantis iš banko parbėgant sėbrų su pinigais.

Staiga Živilė tyliai pasakė “turiu”. Po keleto akimirkų katukas jau buvo dėžėje. Sveikas tik labai išsigandęs.

Smagiausia istorijos dalis ta, kad Frenkas pats atėjo pas Živilę į rankas. Vadinasi, tai labai prieraišus ir be žmonių meilės (ir duodamo maisto) negalintis gyventi katinas.

Jau užsimanėt tokio kaciaus? Vienas skambutis ir šis kukulis jūsų! +370 675 03394 arba laurynas.kaminskas [ant] gmail.com.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita1 komentaras ↓

palikti komentarą