BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

Nuotykių ieškotojai ieško nuotykių

parašė: Laurius · 2012-04-26 · 11 komentarai

Jei nuotykiai neateina pas tave, turi nuvažiuoti į Karoliniškių daugiabutį ir pats juos pasiimti, tiesa?

Greičiausiai skaitėte istoriją apie klasikinį crazy cat lady atvejį Vilniuje. Tingintiems skaityti visą straipsnį, esmė tokia - ne pilno proto močiutė savo bute laikė ir kankino 36 kates. 18 suluošintų buvo atimta iš jos užvakar, likusios 18 laikiną prieglobstį rado vakar.

Gelbėjimo operacijoje sudalyvavome ir mes su žmona.

Turėčiau pasakyti, kad sugaudyti 18 pusiau laukinių akrobačių iš kačių “Cirque de Soleil” nėra pats lengviausias darbas. Vienas sėlinantis tigras, tūnantis drakonas Živilei netgi randą paliko:

Kai jau operacija ėjo į pabaigą, ir liko iš kampo iškrapštyti paskutinį kačių la resistance kovotoją, pradėjome nešioti gyvūnų pilnus box‘us iki mašinų. Katės lengvai pasiduoti neketino - savanorei įėjus į liftą, buvo duotas įsakymas užverti pilies vartus. Užsidarinėdamos lifto durys suspaudė box‘ą, kad tas net sutraškėjo.

Sovietiniai liftai, kaip žinia, buvo nuo vaikystės mokomi kaip buldogai - sukąsti aukos snukį ir geruoju nepaleisti. Taigi net po vienų durų atplėšimo per jėgą (yra iš viso 4 durys, po dvi vidines ir išorines), nepavyko išlaisvinti įstrigėlių. Tik atlikus katės perkėlimą į naują box‘ą, savanorė pralindo pro tarpelį. Po geros valandos jau buvome namuose

Tai aš čia ką tik papasakojau lengviausią dalį. Sudėtingiausia ir įdomiausia šios istorijos dalis ta, kad su mumis namo grįžo 3 grožybės:

Gilė jų truputį prisibijo, o Rugė nevalgo, negeria, į šeimininkus nekreipia dėmesio ir net nemiega. Nuo vakar vakaro pragulėjo prie balkono durų dūsaudama.

Taigi apie laikiną (!) šeimos pagausėjimą kol kas tiek. Neabejotinai laukite tęsinio ir nepamirškite savo klaviatūrų su mėgstamiausiu klavišu - F5.

Patiko (9)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita11 komentarai ↓

palikti komentarą