BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

Maistas internetu

parašė: Laurius · 2011-02-23 · 8 komentarai

Labai mėgstu e-shop‘us, todėl, esant galimybei, perku per internetus. Tikiu, kad kuo daugiau pirksime online, tuo greičiau ateis ateitis su robotais, skraidančiomis mašinomis ir jetpack‘ais. Bet aš ne apie tai. Aš apie e-Maximą.

Pabandžiau “Maximos” elektroninėje parduotuvėje užsisakyti prekių, jas gavau, todėl pasidalinsiu įspūdžiais.

Pliusai:

 • Didžiausias pliusas - už egzistavimą. Jau seniai reikėjo virtualaus didelio prekybos centro. Žiauriai džiaugiuosi.
 • Protingai apgalvota ir intuityvi svetainė. Viskas paprasta, vizualu ir labai aišku. Pvz., matau daikto foto, galiu palyginti ne tik objekto kainą, bet ir litro ar kilogramo, o dar ir pagal tai išrikiuoti. Patogus prekių krepšelis, kurį gali papildyti bet kada prisiloginęs.
 • Pristatymas tvarkingas ir laiku.

Minusai:

 • “Maximos” chebra savavališkai apkeitė tuos produktus, kurių pas save nerado, kitais, nors specialiai pažymėjau varnelę, kad to nenoriu. Čia arba sistemos klaida arba robotukai praleido tokią smulkmeną kaip mano norai.
 • Dar baisiau už produktų apkeitimą be mano žinios yra tai, kaip jie padaro tą apkeitimą. Jie žiūri, kad sutaptų produkto kaina, bet ne kokybė ar kiekis. Pvz., vietoje 500 g. duonos gavau 300 g. už tą pačią kainą, o vietoje aukščiausios rūšies mėsos - pirmos r. Manau, šią problemą išspręstų papildomi požymiai, kuriuos pažymėtų vartotojas (pvz., keisti produktus kitais, bet to paties kiekio, o ne kainos).
 • Keli produktai buvo ne tokie kokius užsakiau. Manau, problema tame, kad prekes kraunantys žmonės mato sąrašą be nuotraukų, o prekių pavadinimai sąraše nespecifikuoja, kas tai tiksliai yra (pvz., gavau baltą, o ne žalią dantų pastą “Sensodyne”).
 • Brangus pristatymas. Jei jis būtų 5 Lt išsirinkus prekių už 50 Lt, būtų super. Dabar gi - 10 pinigų arba reikia surinkti prekių už 150 Lt.

Nepaisant kelių problemų ir to, kad “Prismoje” fainiau, o “Norfoje” pigiau, džiaugiuosi ir suteiksiu “Maximai” dar vieną šansą.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita8 komentarai ↓

 •   Urbokida // 2011-02-23 @ 13:03

  Užkliuvo “Prizomoje fainiau”. Nerealu, kad gali pasisverti daržoves ir žinoti tikslią jų kainą. Makaronų ar kt pasirinkimas. O prancūziškas batonas su grūdais - nieko nėr skaniau :] Paklausus, darbuotojas eina per visą parduotuvę, kad padėtų. Šito labai trūksta Maximoje, bet joje yra ir savų privalumų - mažesnės kainos.

 •   Svajunas Airosius // 2011-02-23 @ 16:28

  jeigu pažymejai checkboxą o ne nužymejai tai kaip tik sutikai, kad tau dėtu kitus produktus (beje kiekvieno iš jų gali atsisakyti kai tau atveža)

  jeigu įdeda žemesnės kokybės prekę - pasiskųsk emeilu jiems - dažniausiai atsakinėja laiku ir profesionaliai.

  jeigu prekė ta pati tik spalva skiriasi, tai įtariu jie tikrai nemato nuotraukos, o tik prekės kodą. bet tada gali prirašyti kad nori žalios pastos, arba raudono pieštuko.

  o kaina tai sakyčiau labai gera. sumoki 10 ltl, sutaupai litrą benzino ir dar pusvalandį - valandą laiko :)

 •   Laurius // 2011-02-23 @ 16:46

  Svajunas Airosius > skiriasi ne tik spalva, bet ir prekės rūšis, tačiau sistemoje tas nedetalizuota. Pvz., tiek citrinų kvapo, tiek juodas “Max” tualeto valikliai “Harpic” yra žymimi tiesiog “Harpic”. Mintis dėl komentarų gera, bet, jei jau apsunkėja užsakymo procesas, kyla klausimas, ar tikrai jis tiek sutaupo.

 •   Donatas // 2011-02-24 @ 00:06

  Man tai nepatinka, kad negalima vienetais nurosyt. Pvz, jeigu perki salieus ir tau reikia 4 vnt, tai vistiek reikia burti ir spėti kiek ten jie gali sverti… Ir man iš ~10 apsipirkimų niekados nepataikydavo atvežti tiek sveriamų daiktų, kiek man reikia :(

  Kita problema, kai padare public paslaugą, atvežimą gali gauti tik po kelių dienų :(

  Nors paprastai perkamės 1x per savait3, bet any way netinka, kad po 2 ar 3 dienų atveš. Na, bet reik tikėtis, kad šitas dalykas susitvarkys - dabar gal resursų dar trūksta…

 •   kukumalu // 2011-02-24 @ 06:56

  per kiek per kiek laiko, Donatai, atveža? dar galvojau galima duot šansą jei atvežimas vyksta kiaurą parą ir atveža per 1-3h, bet laukt ilgiau nei parą? c’mon..

  kalbant apie daržoves tai didelis trūkumas kad fiziškai ju nebepasirinksi, t.y. negalėsi išsirinkt dailių pomidorų, ar bulvių ar mandarinų etc.

 •   Laurius // 2011-02-24 @ 08:42

  kukumalu > buvom nustebę, kad pristato gražias ir šviežias daržoves, o pvz., grietinė - normalaus galiojimo.
  Dėl pristatymo, taip, nelabai smagu, kad reikia laukti parą ar daugiau (!).

 •   Donatas // 2011-02-24 @ 21:24

  Darzoves, vaisius tai puikiai atrenka, ir mesa. Manau, kad grieztai prisakyta parinkti tikrai geriausius :) As pats tokius imciau ir nei kart nebuvo nei vieno praso ideto. Del to tai jokiu priekaistu. Paprastai atvezdavo kita diena, o jei anksti uzsakai, tai ta pacia diena. Bet kai paleido public paslauga, tai matyt tiek pasipyle uzsakymu, kad nebespejo ir kita diena atvezt. Nezinau kaip dabar… Jau 2 x nepirkom per e-maxima, po to, kai negalejo kita diena atvezti.

 •   Mėnesio skaitiniai #3 « KinoKodas.lt // 2011-04-02 @ 13:06

  [...] tai nepasitaikė toks “pirkinys“. O gal jau net maistą perkate internetu? Pliusus ir minusius šios prekybos apžvelgė Laurius. O jeigu esate svetimoje šalyje ir nemokate vietinių kalbos – galite užsisakyti maistą į [...]

palikti komentarą