BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

L&Ž prieglauda praneša

parašė: Laurius · 2013-01-30 · 4 komentarai

Po nesenų įvykių draugai greičiausiai pamena mano gyvenimo meilės (arba kaip sako draugas Balys, geresniosios mano pusės) pažadą daugiau į namus nepriimti naujų gyventojų. Na, tipo, kitas gyventojas, jei ir bus, tai bus vaikas. Bet mes čia susirinkome ne tam, kad mano žmonos snukutį badytume į balutę, ania?

Esmė tame, kad vakar vakare pas mus namie atsirado naujas gyventojas. Bet iškart turiu pasiteisinimą. Mes su Živile esam kaip koks daktaras Hausas - paprastos pacientų bylos mums neįdomios. Kadangi pasitaikė ekstremalus atvejis, neliko nieko kito, kaip laikinai priglausti žvėrį pas save.

Žemiau - pirmasis vaizdas.

Katytė po operacijos, tačiau dar viena jos laukia šeštadienį.

Kol kas viskas kaip pagal standartinį scenarijų - Živilė per žaizdų perrišimą du kartus vos nenualpo, Gilė naujo gyventojo bijo, o Rugė prie narvo pramiegojo pusę nakties.

Artimiausiu metu laukite daugiau ir ne tokių skurdžių naujienų. Man turbūt nereikia aiškinti, kur yra jūsų F5 klavišai ir kodėl jūs turite juos reguliariai spaudyti.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita4 komentarai ↓

 •   Akvilė // 2013-01-30 @ 14:22

  Gera žinot, kad yra tokių gerų žmonių!

 •   Beatričė // 2013-02-01 @ 08:55

  jei geros mintys ir linkėjimai, kuriuos siunčia Jums ir Jūsų Živilei nepažįstami žmonės, materializuotųsi, tai Dievaži vaikščiotumėt paauksuoti, sidabruoti ir deimantais nusagstyti :)
  Pačios didžiasios sėkmės !

 •   tomas // 2013-02-12 @ 17:37

  Taip labai geri zmones

 •   Dalia // 2013-02-13 @ 20:18

  Gerbiamasai, Jums knygas rašyti reikia.
  Sveikatos ir laimės Jums abiems kuo dideliausios.
  Kokių gražių jaunų žmonių mūsų Lietuvoje beesą…

palikti komentarą