BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

Kelionė kemperiu - trečia dalis

parašė: Laurius · 2009-08-04 · 7 komentarai

Prieš atostogas stipriai užgriuvo darbai, taigi nebeturiu asmeninio gyvenimo. Todėl ir įrašai vėluoja. Bet ateina…

Kur mes baigėm? Štai čia.

Laukdami meistro trečią kartą apsilankėm Florencijoje:

Į ją nuvežė gerasis serviso savininkas Fabio (tas mielas dėdulė nuotraukoje - tai jis), buvęs lenktynininkas. Jautėmės aplankę šiame mieste viską, ką įmanoma. Taigi ramiai stebėjom bebrus:

Ir maitinomės balandžiais:

Grįžus prie serviso, laukė tipinė diena:

Su tipine dienos pabaiga:

Linksmiausia pramoga būdavo galvojimas apie tėvynę, naujų išsinešdinimo būdų kūrimas ir tautinis drožinėjimas:

Pradėjome rimtai galvoti apie alternatyvius parsigavimo Lietuvon būdus:

Galų gale, mašina buvo išrinkta, ir mes laukėme meistrų sprendimo:

O koks gi jis galėjo būti jei ne “varikliui batai”? Paaiškėjo, jog taisymas kainuos didelį pinigą, o ir užtruks mažiausiai savaitę. Išeitis buvo viena - keliauti namo. Juolab, kad serviso savininkas pasakė, kad kemperį atsiimti galės tik pats jo savininkas, su kuriuo bus susisiekta.

Už paskutinius pinigus nusipirkom porą lagaminų, keturis tiesioginius autobuso bilietus ir leidomės į kelią.

Baisiausia buvo sėdimose vietose sugalvoti miegojimo pozas. Geriausia ir tuo pačiu paradoksalu buvo tai, kad keliaudami autobusu pamatėme daug gražesnių vaizdų, nei lėkdami pirmyn kemperiu…

Ką išmokome? Pasirašinėti sutartis, kurios nepažeidžia mūsų teisių, kad po to nereikėtų bylinėtis (ką ir darome dabar). Be to, rinktis ne patį seniausią pasaulyje kemperį.

Pati kelionė kemperiu yra fantastiškas dalykas. Tikiuosi šia įrašų serija neatbaidžiau nuo idėjos keliauti su namu ant ratų. O, jei atbaidžiau, tikiuosi po artėjančios kelionės į Čekiją būsianti nauja įrašų serija paskatins persigalvoti.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita7 komentarai ↓

 •   kukumalu // 2009-08-05 @ 00:38

  kas cia per bajeris kad jei priduodat masina i servisa tai nebegalit atsiimt? siaip tai atbaidei, vaziuojant su masina negaila ja butu tiesiog ten kurnors ismest numerius pasiemus su savim :D

 •   simas // 2009-08-06 @ 08:24

  Truputėli užknisa tai kad nežinia kokį kemperį gausi. Aš maščiau apie tai šią vasarą, bet nei pinigų nei paplanuotų atotsogu neturiu labai tai atidėjau kitiems metams :) bus matyt :)

 •   Laurius // 2009-08-06 @ 08:28

  kukumalu > neturėjom tiek pinigų, kad padengti remontą. Be to, nebegalėjom aukoti dar vienos savaitės, nes jau savaitę į darbus vėlavom. Vėliau, kai grįžom, parašėm registruotą laišką savininkui, bet jis su mumis nesusisiekė, nepasiūlė mestis ant atvežimo ar tiesiog patiems jį parvežti. Galų gale, visi likom 5000 Lt minuse. Nu bet čia neesmė. Pasirašant gerą sutartį ir imant ne 84 metų kemperį, viskas turėtų būti gerai. Be to, juk yra kasko draudimas.

 •   simas // 2009-08-06 @ 09:05

  bus expiriencas visam gyvenimui. ir begalo geras nuotykis, nes ne šiaip kelionė gavos :) kartais negali žinot kas kuriuo atvėju čia geriau, bet nuotykiai, kad ir kokie bebūtų yra GĖRIS!!!! :)

 •   Laurius // 2009-08-06 @ 09:07

  Tuo metu tai buvo baisiausios atostogos gyvenime. Dabar jau galim su šypsena pažiūrėti į viską. Aišku, dar labai norisi pinigus atgauti…

 •   Vitas // 2009-12-28 @ 00:04

  Tu stebejai ne bebrus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 •   Kelio atgal nebėra // 2010-08-12 @ 23:41

  [...] yra kelionė kemperiu, rekomenduoju paskaitinėti mūsų pirmosios kelionės į Italiją (1, 2 ir 3) ir antrosios alaus kelionės (1, 2, 3, 4, 5 ir 6) [...]

palikti komentarą