BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

Kelionė kemperiu - antra dalis

parašė: Laurius · 2009-07-30 · 5 komentarai

Pirma Eurotrip’o po Italiją su kemperiu dalis - čia. Antra čia.

Kaip jau žinote, nepaisant nerealios nuotaikos, daugybės įspūdžių ir dviračiais apvažiuotų sostinių, ne viskas ėjosi taip, kaip tikėjomės. Po poros sugedusiame kemperyje praleistų dienų visi gatvės kaimynai sveikindavosi su mumis šypsena ir pakelta ranka. Išmokom Itališkai “rotto” (sugesti) ir “fumo” (dūmai). Kalbėdami su mašinų elektriku praktiškai tik šiuos žodžius ir naudojom.

Kemperis buvo sutvarkytas ir mes leidomės į kelią.

Karštis buvo žiaurus:

Laimingi lėkėm itališka autostrada, kai staiga kažkas pro šalį pralėkė nuspaudęs garso signalą. Pažiūrėjom į veidrodėlį - o, varge, per juodus dūmus kylančius ir kemperio išmetimo vamzdžio, nesimatė kelio. Sustojom ir išlipom apžiūrėti nuostolių. Iš išmetimo sistemos varvėjo aušinimo skystis. Žinojom - varikliui batai.

Savininkas telefonu vebleno ir nieko padėti negalėjo. Nustebino tai, kad techninė tarnyba privažiavo pati. Iškvietė tralą ir prievarta užkėlė kemperį. Liepė sėst vidun ir laikyti judančius daiktus.

Servise prancūzė liepė važiuoti į kitą - dyzelių servisą. Sakė tokią kelionę kemperis atlaikys savo jėgomis. Naujame kelionės taške draugiški žmonės mums pažadėjo padėti… rytoj. Darbas baigėsi - visi namo. What’s up with that?! Kodėl Italijoje visi atsidaro ir užsidaro tada, kada nori?

Bet gavom naminio vyno, arbūzų ir obuolių:

Rytojus atrodė daug žadantis. Tikėjomės greitai judėti toliau.

Visgi sulaukus ryto viltis blėso. Paaiškėjo, kad žmogus, galintis sutvarkyti gedimą - atostogose. Lyg to būtų negana, mūsų sugedimo savaitę buvo žolinės - mirtinos tylos, nedarbo ir miego šventė.

Pradėjom gyvenimą prie serviso. Supratom, kad bene vienintelis būdas išgyventi šią ilgą depresiją keliančią savaitės trukmės siestą - pigus itališkas vynas ir sūris:

Dienos bėgo apžiūrinėjant už 10 km esančią Florenciją, gurkšnojant bjaurų itališką alų, kemšant arbūzus ir žaidžiant kortomis:

Pinigai seko, Florencija vimdė, artėjo oficiali atostogų pabaiga, baiginėjosi švarūs rūbai, ištuštėjo kemperio dujų balionas, o auksarankis meistras, galintis pataisyti mūsų gedimą, niekaip nepasirodė. Kemperio savininkas buvo nesukalbamas - pradėjo mus kaltinti sugadinus kemperį, o apie mūsų mintis sugrįžti namo kitais būdais nenorėjo nė girdėti. Supratom, kokios gaidiškos sutarties esame susaistyti. Tipiška diena su alumi nuo 10 ryto gulint ant čiužinio ėmė slėgti.

Kai Mindė nesuspėjo į vestuves, o visų atostogų laikas pasibaigė, supratome, kad būtina veikti. Dar labiau imtis priemonių paskatino serviso savininko pasakojimas apie turką, kuriam lygiai taip pat sugedo kemperis. Vargšas apsigyveno serviso patalpose ir įsidarbino mechaniku. Per pusę metų užsidirbo grįžimui į tėvynę…

Laukite paskutinės dalies… Susitiksim pirmadienį - savaitgalis žada Tomaziaus vestuves.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita5 komentarai ↓

 •   Mantas // 2009-08-02 @ 11:26

  Idomu yra tai, jog sitos fotografijos is italijos yra kitokios visai negu tradiciska:}

 •   minduza // 2009-08-05 @ 09:14

  Hmm… Deja, teks tave pataisyti, o jei ne as tave pataisysiu, tai kas nors kitas butinai :) na siaip tai is dumvamzdzio vare balti dumai :) (balta yra garuojancio ausinimo skycio spalva);
  be to gavom ne tik naminio vyno, arbūzų ir obuolių, jie mums dave dar ir alaus :) (tai tikrai svarbus faktas);
  italu technine tarnyba per prievarta musu nevare :) jie mums dave pasirinkti: ar patys is autobano patrauksim kemperi, ar jie trala iskvies. O mes daugiau ideju kaip ir neturejom :)

  Ir dar yra keli netikslumai, bet juos galima ir palikti vardan didesnes dramos pasakojime :D

 •   Laurius // 2009-08-05 @ 09:45

  Tie netikslumai kyla iš istorijos senumo. Kai neužsirašai visko iškart, tada ir atsiranda vietos autoriaus išradingumui :)

 •   saulius // 2010-05-26 @ 12:04

  auto numeri is BBN ,reikejo pakeisti i BBD

 •   Kelio atgal nebėra // 2010-08-12 @ 23:40

  [...] kas yra kelionė kemperiu, rekomenduoju paskaitinėti mūsų pirmosios kelionės į Italiją (1, 2 ir 3) ir antrosios alaus kelionės (1, 2, 3, 4, 5 ir 6) [...]

palikti komentarą