BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

Kelionė kemperiu - 1 dalis

parašė: Laurius · 2009-07-23 · 9 komentarai

Šiai vasarai suplanuota kelionė kemperiu per Čekiją (alaus keliais) mane įpareigoja savo skaitytojus įvesti į kontekstą. Mat kemperiu jau keliavau prieš porą vasarų, todėl svarbu, kad žinotumėt, ko iš tokios kelionės tikėtis. Taigi šis įrašas bus apie kemperio privalumus ir tai, kaip jie atsiskleidė mūsų kelionės metu.

Veiksmas vyko 2007 metais. Likus savaitei iki suplanuotos kelionės į Italiją mažu Peugeot 106, sugalvojom mat, kad reikia visgi važiuoti kemperiu. Buvo pats vasaros įkarštis, todėl, kai radom pigiausią variantą, nedvejodami griebėm:

Kemperis senas, sutartis šlykšti, o kontoros pavadinimas juokingas (”Greičio jėga“). Bet juk gavom pigiai ir greitai! Susikrovėm daiktus, susimetėm keturis dviračius:

Ir pasileidom į nuotykių ir geros nuotaikos pilną eurotrip’ą:

Nebuvom sužavėti tik Lenkija. Bet jie taip pat nerodė didelio entuziazmo mūsų pasveikinimui nuoga šikna per langą:

Iš esmės viskas vyko labai sklandžiai ir saugiai:

Ir švari:

Iš kranelio bėgančios srutos mums suteikė nepakartojamų įspūdžių. Neretai pamiršdavom jį užsukti. Važiuojant per sieną, muitininkai ypatingai įtariai žiūrėjo į besidriekiantį skysčio ruožą, kuris sėkmingai tęsėsi per autostradą Mindei prausiantis duše.

Aplankėm Veneciją:

Visų šalių, per kurias važiavom, sostines. Žinoma, Romą:

Viskas buvo tobula. Pertobula… Ir staiga, labai netikėtai Romos priemiestyje iš vairo kolonėlės pradėjo rūkti dūmai. Sudegė saugikliai, laidai, signalizacija ir dar kažkas:

Pasirodo, kemperio savininkas pataupė ir saugiklius buvo apvyniojęs vieliukėmis. Gerai, kad jo nebuvo šalia… Ir dar gerai, kad pervedė pusę remonto, kainavusio 600 eurų, sumos.

Remontas užtruko. Buvom užstrigę nusikaltėliais pagarsėjusiame rajone, kur visi kabakų šeimininkai mus žainojo iš veido. Todėl didelio ir mažo reikalo eidavome vis į kitą vietą. Bet neliūdėjom. Nusipirkom bilietus:

Ir išlėkėm į naktinę Romos ir Vatikano ekskursiją…

Buvom šiek tiek įklimpę, bet turėjom stogą virš galvos, lovas, dujinę viryklę, šaldytuvą, tualetą, dušą su lediniu vandeniu, alaus. Supratom, kad svarbiausia ne kur ir kaip keliauji, o su kuo.

Ėjom gulti su viltimi. Rytas žadėjo naujus nuotykius, pataisytą kemperio elektroniką, jūrą. Viskas vėl atrodė šviesiai ir linksmai, o mes manėm, kad visos bėdos liko praeityje. Ach… kiek mes daug nežinojom…

Likite prie savo kompiuterių ekranų, o pirštus laikykite virš F5 klavišo.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita9 komentarai ↓

palikti komentarą