BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

Kačių ūkininkas praneša naujienas

parašė: Laurius · 2013-07-17 · 4 komentarai

Partrenkta mašinos ji gulėjo gatvėje kelias dienas. Nereagavo nei į praeivius, nei į šunis.

Kai ją surado žmonės, paaiškėjo, kad jai sulaužytas žandikaulis, perskeltas gomurys, sumušta akis. Iš burnos sklido puvėsių kvapas, veisėsi kirminai, kojos žaizdotos, sušutusios. Klinikoje per naktį sprendėsi klausimas, ar nereikės nutraukti kančių ir eutanazuoti.

Kai pamačiau šią katę nuotraukose, iškart supratau, kad joje per daug potencialo, kad ji numirtų per naktį. Jai lemta kažką padaryti labai laimingu. Todėl iškart rezervavau ją žalios kortos į Kaminskų namus loterijai (o pas mus, kaip žinia, ją laimėti taip paprasta, kad kartais net sklinda gandai, kad viskas surežisuota).

Kaip ir tikėjausi, kitą dieną jai buvo sėkingai padaryta operacija. Žandikaulis buvo sukabintas viela, kojos nuskustos, kirmėlės iššukuotos, žaizdos aptvarstytos.

Taigi, turime kačių ūkyje naują laikiną augintinę. Jai duotas vardas Krima, bet mums pasirodė toks grubokas, todėl vadiname ją Uma.

Uma kol kas gyvena atskirame narve karantino sąlygomis su teleskopu ant kaklo. Valgo (tiksliau, laižo) ir geria pati, kantriai kenčia injekcijas, elgiasi labai drąsiai ir nebijo Terapijos skyriaus vadovės Rugės (nežinantiems - čia toks mūsų šuo, kuris užsiima kačių socializacija ir pasiruošimu gyvenimui išėjus iš už grotų). Labai mėgsta, kai pakasau vietas, kurių pati pasikasyti negali.

Iki vielos išėmimo dar liko pora mėnesių, bet labai norintys jau dabar galite rezervuotis Umą sau ant visai. Pabaigai norėčiau palikti jus su gerai žinomo žmogaus citata.

Jei galėčiau grąžinti laiką ir viską pakeisti, vietoje 3 metų gyvenimo su vyru rinkčiausi visą gyvenimą su kate uma.

Radži

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita4 komentarai ↓

 •   Pieštukėlis // 2013-07-20 @ 20:51

  Jūs nuostabūs žmonės. Sėkmės randant Umai namelius :)

 •   Vaida M. // 2013-07-23 @ 11:49

  Vargšiukė, stiprybės !

 •   K. // 2013-09-30 @ 16:09

  Tikiuosi jusu Uma pavarde Krima suras labai gerus namus.

  Visada sunku skaityti tokias istorijas, bet tuo paciu be galo gera, kad yra tokiu zmoniu kaip Jus. Taigi, katinu (ir sunu) gelbejimo operacijas vertinu 5 zvaigzdutem ir linkiu kuo didziausios sekmes visiems Jusu augintiniams!

  K.

  P.S. Kiek turi buti kaciu, kad jau butu galima skelbtis “ukiu”? Mes auginam 7-ias.

 •   Ieva // 2014-09-16 @ 15:36

  Sveiki, man lygiai tokia beda atsitiko, tik mano katinukui, tai nuvezem pas veterinara jam operacija padare, sujunge zandikauli su viela, bet nezinau ka paduoti esti, nes vis praso is manes kazko, bet vis nepriema is manes maisto kuri as duodu, tarkim kokie smulki koncervai, ar pastetas , nebent palaizo, o dabar nei laizo nei eda. Gal galetumete patart, ka galeciau duoti jam?

palikti komentarą