BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

Filmas: Unstoppable

parašė: Laurius · 2011-01-31 · 2 komentarai

Ar galima sukurti gerą veiksmo filmą apie traukinius, klausiate jūs? Prieš savaitę būčiau atsakęs, kad tikimybė tokia pati, kaip apie medžius arba duobių kasimą. Šiandien sakau, kad Unstoppable yra traukinių “Greitis”!

Vizualiai gražiai sulipdytas: labai įtemptas veiksmas, pateiktas žinių reportažų stiliumi, gražūs pramoniniai rajonai ir fantastiškas operatoriaus darbas. Apsigaubęs chalatu žiūrėjau per laptop‘ą iki 2 AM, kol galų gale nusprendžiau, kad tokį gėrį turi pamatyti ir žmona.

Kalbant apie aktorius, Denzel‘is Washington‘as gali pagerinti bene kiekvieną filmą (kaip koks kečupas patiekalą). Šio gerinti net nereikia, bet jis tai vis tiek daro.

Tokio įtempto veiksmo nepamenu nuo pat Shoot ‘em up. Be to, turėkit omenyje, kad “Unstoppable” yra paremtas tikrais įvykiais apie nenumaldomą toksinių medžiagų pilną traukinį, dėl žmogiškosios klaidos nusprendusį keliauti bėgiais savarankiškai.

Rekomenduoju visiems, mėgstantiems greitį, tikrus įvykius, traukinius ir molten fenolį.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita2 komentarai ↓

  •   Zulis // 2011-02-01 @ 10:52

    Jei ne si apzvalga tai greiciausiai sio filmo ir nebutume ziureje :) Susigundem ir paziurejom. Uzskaitom. Visai neblogas vakaro filmas.

  •   Laurius // 2011-02-01 @ 11:04

    Plakatas, tema, pavadinimas ir žanras - rodos, viskas tik ir ragina nežiūrėti. Mane sugundė Denzelis :)

palikti komentarą