BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

Filmas: The Fighter

parašė: Laurius · 2011-03-16 · 1 komentaras

Kiekvienas filmas apie boksą yra neišvegiamai lyginamas su Rokio saga. Ir visiškai suprantama kodėl - darbininkų klasės peleniaus istorija mylima dėl nuoširdumo ir kokybės kartelę iki aukštumų užkėlusių kovų. Tą darau ir su The Fighter.

Kalbant apie ringo scenas, maloniai nustebina filmavimo maniera ir technologijos. Kovos nufilmuotos tikros HBO dokumentikos kūrybinės grupės su tikromis HBO kameromis, kas sukuria buvimo veiksmo viduryje ir tikroviškumo efektą. O va choreografija nepatempia iki Rocky lygio ir krenta visiškai nelygioje kovoje.

Bet tai visai nesvarbu, nes filmas sukasi apie Christian‘o Bale‘o herojų - užgesusi bokso žvaigžduką, per kreko miglą nematantį tikrovės. Sunku patikėti, kad ekrane - tas pats žmogus, kurį matėm vaidinant betmeną, įrangos operatorių Mašiniste ar iliuzionistą Prestiže.

Jei ne Mark’as Wahlberg’as su savo medinės lentos vaidyba ir silpnokas kovų ringe pavaizdavimas, gal į viršų net abu nykščius iškelčiau…

Pažiūrėkite, jei jums patinka krekas, mušami vyrai, netikėtos fizinės bei emocinės aktorių transformacijos ekrane ir štanginės kvapas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita1 komentaras ↓

  •   Ričardas // 2011-03-17 @ 18:19

    Pamiršai paminėti, kad dar gale filmo per visą ekraną pamatysite penį :D O šiaip filmas labai gerai atspindi knygą (thumbs up)

palikti komentarą