BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

Filmas: Scott Pilgrim vs The World

parašė: Laurius · 2010-11-30 · 2 komentarai

Prisipažinsiu, į šį filmą, iki jam pasirodant, žiūrėjau labai skeptiškai dėl kelių priežasčių. Trailer‘is atrodė pusėtinai, galvoje kirbėjo mintis, kad Michael Cera neturi kuo nustebinti, o, be to, filmų, sukurtų pagal komiksus pasisekimo statistika nėra maloniai nuteikianti.

Visgi, stipriai klydau nuvertindamas šį, mano galva, vieną geriausių šių metų reginių, netelpantį į vieno žodžio žanro apibūdinimą.

Žinoma, M. Cera kaip visada vaidina save, tačiau, reikėtų pripažinti, tai daro puikiai. Jis yra vienas iš tų aktorių, kurie greičiausiai nemoka vaidinti, tačiau vis tiek puikiai atrodo ekrane ir beveik neabejotinai būtų pasirinkti savo pačių vaidmeniui atlikti (žiūr. Tom Cruise, Ben Affleck).

Tai labai netipinis, gal kiek psichodelinis filmas apie snieguotos Kanados paauglius ir jų meilės reikalus, pateiktas žiūrovui per kompiuterinių žaidimų realybės prizmę. Nors siužetas nuspėjamas, filmą gelbėja fantastiški dialogai, puiki režisūra, stipriai šaržuoti, bet smagūs personažai ir natūraliai įsiklijuojančios fantastinės kovų scenos.

Garso takelis superinis ir harmoningai integruotas į siužetą. Pagrinde kurtas Beck plius pačių aktorių sugroti ir sudainuoti gabalai. Po filmo pradedi svajoti ne apie tęsinį, o apie tai, kad filme pavaizduota grupė iš tikrųjų egzistuotų. Ach…

Būtinai pažiūrėkite, jei nuo vaikystės turite randų, atsiradusių nuo kompiuterinių žaidimų pultelio, svajojote su savo garažo grupe groti stadionams arba žavitės visada sudėtinga ir naivia paaugliška meile.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita2 komentarai ↓

palikti komentarą