BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

Filmas “Repo men”

parašė: Laurius · 2010-07-28 · 9 komentarai

Repo men - filmas, kuriam turėjau labai didelių ekspektacijų, ir iki pat pabaigos labai stebėjausi, kodėl jo IMDB reitingas yra tik 6.3 iš 10.

Būtų labai linksma ir net aktualu, jei lietuviai išverstų pavadinimą į „Antstoliai”. Realiame gyvenime į savo verslą įdedi širdį, o prasiskolinus ir atėjus antstoliams jautiesi lyg ją pastarieji būtų išplėšę. Filme organų antstoliai po paskutinio perspėjimo tavo dirbtinę ir labai brangią širdį išima antisanitarinėmis sąlygomis iš dar gyvo, tačiau nelabai pasiturinčio kūno. Taigi realiame gyvenime kraujo yra šiek tiek mažiau.

Brutalumo, taškomo kraujo ir dirbtinių, tačiau nelabai estetiškai atrodančių organų vaizdus kompensuoja graži muzika, stilingos kovos scenos ir labai natūraliai sukurta ateitis.

Visgi neapleidžia nuojauta, kad kiek daugiau padirbėjus su scenarijumi buvo galima išspausti daugiau ir išvengti loginių klaidų. Tai yra 90 procentų labai neblogo filmo, kurio paskutinieji 10 viską sugadina. Pabaiga netikėta ir nenuspėjama, bet nuvilianti.

Visgi pažiūrėti verta dėl puikios Jude Law ir Forest Whitaker vaidybos ir visai neblogos idėjos, „pavogtos” iš vieno geriausių „Monty Python” skečų apie organų donorus.

Kaip manot, ar dirbtinei širdžiai, kurios nereikia laukti eilėje, kainuojant tiek, kiek didelis namas, pasirašytumėt lizingo dokumentus? Aišku, pasirašytumėt.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita9 komentarai ↓

 •   praeivis // 2010-07-28 @ 09:38

  Jūs duodat 3 iš 5 ir tuo pačiu metu stebitės kad imdb reitingas 6 iš 10 :)
  Paleidau siųstis. Turbūt vien tik dėl Jude Law, nes pavadinimas man nieko nesako.

 •   Laurius // 2010-07-28 @ 09:46

  praeivis > “Jūs”? Nepakęsiu tokio formalumo! :)
  Pirmoje pastraipoje paaiškinu, kiek laiko stebėjausi, o ketvirtoje - kodėl filmas nėra toks geras, kokio tikėjausi.

 •   Marius // 2010-07-28 @ 12:24

  Pasižiūrėjau jau prieš 3 savaites. Scenos, kuriose atjunginėja visus merginos dirbtinius organus nuo sistemos iki galo neištempiau… Šiaip labai filosofinis kinas, nes tikrai gali ateiti ta diena, kai dirbtiniai organai atims iš žmonių viską, o kažkas išiminės dirbtinius organus iš gyvų žmonių už pinigus…

 •   Laurius // 2010-07-28 @ 13:26

  Marius > Mano žmona per minėtąją sceną net nusisuko. O man pasirodė visai seksuali scena, primenanti seksą.

 •   praeivis // 2010-07-28 @ 14:19

  Laurynai, šiaip jau skaičiai vertinant filmus labai nedėkingas reikalas. Tą ir turėjau omenyje. O dabar einu ir pats pasižiūrėsiu filmą, kad nuspresti kiek galima pasikliauti Jūsų, atsiprašau, Tavo nuomone :)

 •   Televizija antradieniais « praeivio dienoraštis // 2010-07-28 @ 14:32

  [...] žino apie ką. Reikės išmokti rašyti trumpesnes įžangas. O kol kas pasiskaitęs Lauryno nuomonę apie “Repo Man” einu ir pats pasižiūrėsiu ir palyginsiu savo įspūdžius su [...]

 •   Laurius // 2010-07-28 @ 16:32

  praeivis > manau, kuo mažiau skaičių, tuo paprasčiau vertinti. Būna juokinga, kai televiziniuose realybės šou iš 10 galimų balų, naudojami trys aukščiausieji…

 •   praeivis // 2010-07-28 @ 17:28

  Aš tai filmus būčiau linkęs vertinti 100-balėje sistemoje. Tik pirma reikėtu įverti tik pažiūrėjus, o paskui įvertinti kiek vėliau. Ir išvesti vidurkį. 5 balų sistemoje man sunku apsispręsti.
  O “Repo Man” skaičiais įvertinti neįmanoma. Nebent būtų galima vertinti minus penki. Nors ne, -100 visgi būtų tiksliau.

 •   Repo Men « praeivio dienoraštis // 2010-07-28 @ 20:03

  [...] Bet “Repo Men” lygio filmus vertinti balais man nesigauna. Turėčiau paminėti, kad pasiskaitęs neblogus atsiliepimus nusprendžiau parsisiųsti HDRip’a originalo kalba. Tik pradėjęs [...]

palikti komentarą