BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

Filmas: Machete

parašė: Laurius · 2011-01-11 · 4 komentarai

Paradoksalu, tačiau geriausią 2010 metų filmą pamačiau 2011-aisiais. Taip, Machete toks jau yra. Visai nesvarbu, kad gimęs iš netikro treilerio, kad darytas su gausia doze ironijos ir kupinas klišių ar, kad prigrūstas režisieriaus giminių ir draugų ir dėl to primenantis serialo seriją.

Fantastiškas kastingas (retai kada pamatysi tiek gęstančių ar užgesusių žvaigždučių vienoje vietoje), įspūdingas Danny Trejo vaidinamas perdėtai macho antiherojus ir smulkios, tačiau labai žavios detalės (scena su mergina ir mob. telefonu, bet kuri scena, kai Mačetė gauna visas merginas ar pagrindinio herojaus kalbėjimas apie save trečiu asmeniu) sukuria parodijinio žanro kino šedevrą.

Nuo kitų parodijų ši skiriasi tuo, jog net žinant, kuo viskas baigsis (Mačetė neabejotinai iškapos visus kaip cukranendres), filmas žiūrisi su malonumu, pakikenimais, o kartais net ir nedideliais siužeto siurprizais.

„Pažiūrėkit” sako žmogus, nemėgstantis parodijų. Tik iškart nusiteikite labai lengvam žiūrėjimui, nes daugelio širdyse šis filmas niekada negaus Oskaro.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita4 komentarai ↓

 •   ztkp.lt (Paulius) // 2011-01-11 @ 22:51

  Žiūrėjom šitą “Pasakoj”, iškart po “Planet Terror”, buvo surengta Roberto Rodriguezo filmų naktis. Salėj be mūsų buvo gal dar 10 žmonių, naktį iš penktadienio į šeštadienį ir galiu pasakyt - buvo O-S-O-M. Nerealus filmas. Vienintelis deguto šaukštas buvo Jessica Alba. Nu aktorės su tokia nuline charizma tai dar reikėtų paieškot. Tobulai būtų tikusi ten Salma Hayek, bet va, ji interviu džiaugiasi, kad pagaliau nusifilmavo su Adamu Sandleriu. Good for her. Mano vertinimas būtų dar daugiau nykščių į viršų už filmą. O citatą “Machete doesn’t text” iki dabar naudoju kokia nors tinkančia proga.

 •   praeivis // 2011-01-11 @ 22:57

  Na įsitempus galima sutikti su dauguma teiginių, bet kur jau ten siužeto siurprizų radot? :D

 •   Laurius // 2011-01-12 @ 06:56

  ztkp.lt (Paulius) > aha, ta frazė yra visiškai super. O Alba, na, svarbu, kad geras žmogus būtų…

  praeivis > soriuksas, bet nelabai noriu komentuoti ir spoilinti siužeto. Dėl to ir darau gan abstrakčias apžvalgas.

 •   red_apples // 2011-01-13 @ 17:56

  pritariu, tikrai puikus filmas! nuo pat pirmųjų scenų leidžia suprasti, kad laukia puikūs įspūdžiai :)

palikti komentarą