BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

Filmas “Kartą Romoje”

parašė: Laurius · 2010-06-22 · 1 komentaras

Kai kažką gauni nemokamai, nusivylimas tuo kažkuo įgauna kiek kitokį pavidalą, todėl, rodos, veltui praleisto laiko neišbrauki iš savo gyvenimo, o tik žiūri su atlaidžiai kreiva šypsenėle. Būtent taip nutiko su nemokamais bilietais į „Kartą Romoje” (When in Rome). Pats faktas, kad pabaigus darbą tik 20:30, dar gali nueiti į kiną, stipriai nusvėrė filmo apgailėtinumą.

Kažkada vienas „Radiocentro” DJ‘ėjus apie lėkštumą pasakė vieną frazę, kuri labai limpa „Kartą Romoje” - jei šis filmas būtų lėkštė, tai į ją padėtas maistas tiesiog išslystų ant stalo. Ar kažkaip panašiai…

Be to, kad nereikėjo mokėti, o su mumis buvo faini draugai, vienintelis geras dalykas filme - Dax Shepard, daugelio turbūt prisimenamas iš epizodinių vaidmenų Ashton‘o Kutcher‘io šou „Punk‘d”. Jei šis jaunuolis būtų gavęs bent pagrindinį vaidmenį, gal nesinorėtų akių apsipilti sieros rūgštimi.

Man, kaip kino mėgėjui, šis filmas buvo lyg obuolys su žieve ir sėklomis, o mano žmona puikiai žino, kad vaisius ir uogas aš mėgstu be žievės ir be kauliukų/sėklų :).

Mano rekomendacija - privenkite šio filmo. Dėl to, kad tiek daug prirašiau apie man nepatikusį filmą, šiek tiek gėda, tačiau pagrindinis tikslas - perspėti jus -, bukvaliai skaitau, kad pasiektas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita1 komentaras ↓

palikti komentarą