BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

Filmas: Iron sky

parašė: Laurius · 2012-10-01 · 5 komentarai

Pamenate, minėjau, kad parašysiu apie geriausią metų filmą pasaulyje? Tai aš galvojau, kad parašysiu, bet paskui apsigalvojau. Mes visi puikiai žinome, kad geriausias metų filmas yra “Avengers”, tik šiek tiek lenkiantis “The Dark Knight Rises”. Tačiau apie tai kalbėti neverta, nes tie, kas domisi komiksais ar super herojais, puikiai žino, apie kokį orgazmą akims aš kalbu ir kodėl tai yra filmas, kurį verta pažiūrėti dar kartą. Kiti, tuo tarpu, sakys, kad tai yra lėkštas amerikietiškas mėšlas. Ir jie bus teisūs, bet teisūs tik savo mažame pasaulyje savo galvoje. Kur ir linkiu jiems pasilikti. Bet aš ne apie tai.

Aš apie filmą, kuris dar tada, kai turėjo tik tyzerį, savo idėja žadėjo būti geriausias, jei ne pasaulyje, tai bent metuose, kuriais bus išleistas. Kadangi viskas prasidėjo kaip nekomercinio filmo idėja, tai didelis susidomėjimas ir su juo užgriuvę (o taip, būtent tai ir noriu pasakyti, tuoj suprasite, kodėl) dideli komerciniai pinigai, nustebino ne tik mane, bet turbūt ir filmo kūrėjus.

Galutinis rezultatas mane pašiurpino. Ne, filmas apskritai nėra tragiškas, tačiau lūkesčiai buvo tokie aukšti, kad norint juos patenkinti, filmo kūrėjams tiesiog reikėjo verstis per galvą. Filmas galėjo būti puiki perspausta, parodijų kupina komedija, arba labai neblogas veiksmo filmas su siaubo elementais. Vadinasi, arba reikėjo tęsti tai, nuo ko viskas prasidėjo, ir neimti siūlomų finansinių injekcijų, arba net nepradėti darbų, kol nesurinkta bent dvigubai tiek, kiek buvo išleista kuriant šitą nusivylimą (nors neneigiu, efektai skaniai suvalgė visą finansavimą). Reikėjo pasirinkti, ar visiškai išsityčioti iš nacių, ar šaržuoti, pateikiant kaip visiškus maniakus. Gavosi vidurys tarp abiejų variantų. Bet ne aukso, o šūdo.

Filmas nėra blogiausias dalykas, kuris jums gali nutikti vakare prie kompiuterio ar TV ekrano (pvz., daug baisiau yra žmogžudystė, užsifryzinęs “Drąsos kelio” svetainės titulinis arba masturbacija verkiant), tačiau gauna minusų dėl lūkesčių neišpildymo. Rekomenduoju nesivarginti. Tegul tobula idėja apie nacius mėnulyje ir antrąjį planą užkariauti pasaulį lieka nesugadinta jūsų galvoje.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita5 komentarai ↓

palikti komentarą