BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

Filmas: Green Hornet

parašė: Laurius · 2011-06-01 · Nėra komentarų

Herojais gimstama arba herojaus dalia primetama. Ne, palaukit, čia, man atrodo, yra filosofiniai vėmalai iš nakties muziejuje. Iš tikrųjų viskas daug paprasčiau - herojai būna širdyje (Superman, Spider-man, Flash, Green Lantern, Kickass…), blogašikniai (angl. badass) (Hulk, Batman, Wolverine…) arba tiesiog šikniai (Rorschach, Iron man, Green Hornet).

Visgi, pvz., geležinis žmogus Tony Starkas yra žavus, charizmatiškas ir visų mylimas šiknius, o Rorschach’as, kad ir koks brutalus ir negailestingas, yra principingas ir už savo idealus kovojantis šunsnukis. To nepasakytum apie Žaliąją širšę… Nepamenu herojaus, labiau atstumiančio savo bailiais poelgiais, savanaudiškumu, nerangumu ir girtuoklio išvaizda nei Žalioji širšė.

Prie to neabejotinai prisideda labai prastas pagrindinio vaidmens aktoriaus pasirinkimas. Nieko neturiu prieš Seth’ą Rogen’ą apskritai, tačiau reikia gerai pasistengti, kad taip neįtikinamai suvaidintum transformaciją iš lėbautojo į gelbėtoją.

Ir, žinoma, uogelę ant mėšlino patiekalo viršaus uždeda šūdini efektai ir labai keistai ištęstos veiksmo scenos.

Būtinai pažiūrėkite šį, vieną prasčiausių filmų apie superherojus, jei dievinate Seth’ą Rogen’ą, holivudines klišes, šablonus irgi lekalus bei neįpareigojantį veiksmą.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita0 komentarų ↓

  • Dar nėra komentarų. Būk pirmas!.

palikti komentarą