BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

Filmas “A komanda”

parašė: Laurius · 2010-07-13 · 4 komentarai

Kai vaikystėje pirmą kartą pamačiau kažkurią serialo “A komanda” seriją, supratau, kad tai yra pats geriausias serialas pasaulyje. Nesijuokite, jis turėjo viską, ko reikia berniukui: sprogimai, besiverčiančios mašinos, muštynės ir daug šaudymo.

Žinau, kad dabar viskas atrodo kitaip ir, jei pažiūrėčiau bent vieną seriją, sakyčiau, kad tai yra šūdas. Todėl, norėdamas išsaugoti serialo sakrališkumą, nežiūriu.

Kalbant apie naują perdirbinį, pasirodžiusį kinuose, sakau „du nykščiai viršun”. Stipriai rekomenduoju visiems serialo gerbėjams, žinantiems, kad kulkos kažkada pasibaigia, kad mašinos taip lengvai neapsiverčia, vairo oro pagalvės neišlaiko konteinerio, o tankai neskraido, tačiau vis tiek plojantiems katučių, kai visa tai mato.

Kas ne ok: per mažai snukių daužymo, prasta kovų scenų choreografija, užmaskuota drebančia kamera ir stambiais kadrais bei silpnokas (lyginant su ponu T) B. A. Baracus vaidmuo.

Nuostabus filmas mažiems berniukams, gyvenantiems jūsų viduje, ir merginoms, mėgstančioms gražius vyrus.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita4 komentarai ↓

 •   vykintas // 2010-07-13 @ 09:30

  matosi, kad ne tą matei seriale, kas ten buvo svarbiausia ir įdomiausia :) žiūrėjai kaip į eilinį kažkokį filmą ir tiek. man asmeniškai serialas vis dar įdomus, o filmas visiškai jo neatspindi dvasios imho.

 •   Laurius // 2010-07-13 @ 09:40

  Vykintai, seriale, mano nuomone, svarbiausia buvo silpnųjų gynimas ir A-komandos išradingumas (uždaryk juos į garažą ir išvažiuos su tanku). Pirmasis aspektas, neabejoju, bus naujose dalyse, o antrasis buvo puikiai parodytas. Tačiau mano vaikystėje man didžiausią įspūdį padarė įraše minėti dalykai :)

 •   Marius // 2010-07-13 @ 11:16

  Man tai Mr. T tai nekoks visai, palyginus su serialo herojumi…

 •   Bailys Anonimas // 2010-07-29 @ 16:58

  Pastaba dėl Misterio T. Taip taip, būtent Misterio, tenepyksta grynos kalbos puoselėtojai. Mat šis žmogus yra pasikeitęs savo vardą ir teisiškai, jo vardas/pavardė yra būtent Mr. T (t.y. žodelis “Mister” šiuo atveju yra jo vardo dalis). Kaip jis kažkur yra pasakęs: “First name - Mister, middle name - period, last name - T”.

palikti komentarą