BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

Blusius

parašė: Laurius · 2012-08-13 · 4 komentarai

Rašau retai, bet kai rašau, tai tik apie savo zoologinius nuotykius. Sorry, pažadu, kad šis blogas netaps zooblogu.

Dar noriu kai ką tarp mūsų, mielieji, išsiaiškinti. Tai, ką aprašysiu toliau, nebuvo nei planuota, nei norėta. Tiesiog viskas taip man gyvenime susiklosto.

Viskas prasidėjo tada, kai grįžome iš atostogų kemperiu po Slovėniją (kaip jau nuspėjate, bus įrašų ciklas apie tai, ištikimieji fanai) ir nusprendėme nuvažiuoti pas kaimynę į kaimą atsiimti Rugės, kuri ten gyveno mūsų atostogų metu. čia aš kalbu apie Rudnios kaimą Varėnos rajone.

Kelionė atrodė įprasta tol, kol važiuojant kelkraštyje pastebėjau mažą kačiuką. Sostojau. Atbulas privažiavau, o Živilė paėmė ant rankų. Akys buvo taip užtinusios, kad vos matėsi vienas akies obuolys, kailyje šokinėjo ir ropinėjo blusos, o kūnas buvo žiauriai išsekęs nuo badavimo.

Tą akimirką, kai sustabdžiau mašiną, supratau, kad bukvaliai mes tą kačiuką jau pasiėmėm, nes nu palikti jį ten, tai jau skaitosi kaip ir nužudyti, ania?

Varėnoje nupirkome maisto ir šampūno nuo blusų, o Rugės globėja Jolanta davė dėžę nuo puodo:

Linkiu pažiūrėti, kaip iš puodo lenda letena:

Namie katiną išmaudėm. Bandėm rinkti blusas, bet tai buvo per sudėtingas darbas, todėl tiesiog išdžiovinom ir pamaitinom.

Šiuo metu jis jau be blusų, bet vis dar labai nusilpęs ir stipriai sloguojantis. Rugė jį intensyviai slaugo savo dideliu (maždaug kačiuko dydžio) liežuviu.

Dar kartą noriu pabrėžti, kad nesu pamišusi kačių ledi (apskritai ledi nesu vien dėl to, kad turiu penį, prastai flirtuoju su vyrais ir kartais riaugėju). Su Živile buvome nuspręndę - po laikomų kačių išdovanojimo užrauksime su naujų įnamių tempimu į būstą. Nenustoju tikėti, kad tai yra tiesa…

Švelniai priglauskite savo pirštus ant klaviatūros “F5″ klavišo ir laukite įrašų apie naują, ką tik pasibaigusią kelionę kemperiu, blusiaus nuotykius, kitų kačių gyvenimą mūsų namuose ir geriausią 2012 metų filmą so far.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita4 komentarai ↓

 •   pynga // 2012-08-13 @ 16:44

  Nelabai senai teko ir mums priglaust tokį patį katinuką ( katytę) Varėnoj. Tokiom pačiom akytėm, pasirodo jai uždegimas buvo. Visa laimė, kad geras draugas kaip tik katės ieškojo, ir mažoji iškeliavo į gerus namus gyti ir gyventi. Pastebėjau, kad kai labai myli gyvūnus, tai tie nuskriaustieji kažkokiu keliu pasiekia tuos, kurie jais pasirūpina. :) Džiaugiuosi, kad išgelbėjot, o ne palikot likimo valiai

 •   Fishy // 2012-08-13 @ 19:37

  Mokytis, mokytis ir dar karta mokytis is judvieju GERUMO. ;)

 •   Virsininkas // 2012-08-21 @ 08:16

  kazkoks labai jau evil zvilgsnis :) zek neprisidaryk bedos

 •   Lina // 2013-10-04 @ 17:29

  Žaviuosi Jumis :) O Špokutis vis dar nemėgsta važinėtis… Neskaitant to jis išaugo į stiprų katuką neretai nuskriaudžiantį cuciką jų žaidimų metu (cucikas šiuo metu jau už jį didensis) :D

palikti komentarą