BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

Balkantrip - 3 diena

parašė: Laurius · 2010-09-06 · 4 komentarai

Pirmoji Balkantrip’o diena čia, antroji čia, o trečioji čia.

Dėl vakarykštės audros praleidome galimybę Budapešto centre paskanauti tikro vengriško guliašo. Liūdėjom. Bet buvom gyvi. Šiandien nusprendėme padaryti pertrauką ir neberizikuoti gyvybe.

Rytas prasidėjo Vengrijoje prie balto nuo kalkių, sąlyginai didelio ir vien tik (!) mokamus paplūdimius turinčio Balatono ežero:

Pasakėm “fuck it” prie kasos, metėm šį reikalą ir lėkėm iki Topoca miestelio, kur mūsų laukė upė po miestu. Pasidarėm kelias nuotraukas savo one.lt ir kitiems socialinių tinklų accountams:

Upė po miestu - tai valanda laukimo ir 15 minučių irstymosi po miestu valtelėmis. Hmmm… nebūtume lietuviais, jei iš to neišspaustume visko, kas įmanoma. Keli maršruto ir taisyklių pažeidimai ir turite puikią pramogą, ištęstą iki kokių 25 minučių:

Žinau, žinau, nuotraukų mažai, bet juk daug smagiau pasitaškyti vandeniu, padaryti kamščius, pasikeisti valtelėmis ir įgulomis, išlipti ten kur negalima beigi kautis irklais nei fotografuoti, ania?

Vieningai priėmėme sprendimą, kad po tokios tinkamos Lietuvos reprezentacijos reikia atstatyti maną beigi išleisti flinto litus, o tikrą guliašą galima valgyti ne vien Budapešte:

NOM NOM NOM:

Po pietų į šulinį nuleidome srutas ir pajudėjome link Kroatijos.

Laukė daug kelio, daug indie roko ir dar daugiau miego.

Kelias gražėjo, tačiau kemperio šonus jau gaubė naktis, todėl grožėjimąsi palikome rytojui. Vieni miegojo:

O tie, kurie nemiegojo, juokėsi, kad, kai tik paimu vairą į rankas, būtinai prasideda ekstremalus vairavimas. Įlėkėm į Kroatiją, dardėjom siaurais, tamsiais ir pavojingais kalnų keliukais ir džiaugėmės, kad dėl tamsumo nematome skardžio prie rato. Galiausiai pasiekėmė Adrijos jūros pakrantę ir 4 miegantys bulvių maišai buvo atvežti į iš pirmo žvilgsnio fantastišką žvyro aikštelę nakčiai.

Tačiau tik iš pirmo žvilgsnio. Atidžiau pažiūrėjus, supratome, kad esame kokiame tai ten rojaus kampelyje ir išvis susvaigom:

Vos už kelių metrų buvo skardis, o mums taip knietėjo išsimaudyti. Negalėjome patikėti, kai suradome iki vandens vedančius puikius laiptelius.

Grįžome sūrūs nuo Adrijos vandens, alkani ir laimingi. Iš vietinio materialo susiformavome stovyklavietę:

Dešrelės, nuostabūs pakeleiviai, prožektorių ir kepyklės šviesa, nuostabi Kroatijos gamta, kemperių kaimynystė bei šlykštus balkanų alus - kas gali būti geriau, klausiate jūs? Atsakau - reivo vakarėlis!

Dainius paleido Cardopusher ir padarėm tokį apsinarkašinusių šokėjų žiburėlį, kad beveik esu tikras, jog pašiurpinome šalia įsikūrusius lenkus, ramiai ant sulankstomų kėdučių žiūrinčius į mėnesieną jūroje:

Į lovas gulėme įspūdžių pilnomis galvomis. Geresnės vietos sutikti rytą Kroatijoje turbūt nebuvo. Jei ši šalis priėmė taip svetingai, what could possibly go wrong? :)

Džiaugėmės akimirka, nieko nenujautėme ir visiškai nesitikėjome to, ką atnešė rytas…

 

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita4 komentarai ↓

palikti komentarą