BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

Balkantrip - 1 diena

parašė: Laurius · 2010-08-31 · 11 komentarai

Sėkmingai baigėme dar vieną kelionę kemperiu. Šį kartą tai buvo Balkantrip‘as iki Adrijos jūros.

Pirmosios dienos tikslas buvo kuo greičiau perskrieti Lenkiją ir miegoti prie Aukštųjų Tatrų.

Taigi šioje dalyje daug įspūdingų vaizdų nepamatysite, tačiau sužinosite, ar rupi yra kemperisto duona.

Prieš kelionę sutarėm, kad visi pasidarysime kelionės kaukes. Paaiškėjo, kad į tai rimtai pažiūrėjo tik Dainius:

Mano Batman’o kaukės popierius pasirodė per lankstus, todėl ryte teko improvizuoti ir paskubomis pasidaryti čigono kaukę:

Taigi, kai po truputį Kaune susirinkome visus narius, pasidarėme įgulos foto į kapitono dienoraštį:

Tiems, kas nėra susipažinę su kemperiais, trumpai papasakosiu apie pagridines pramogas keliaujant, kurias išbandėme ir labai rekomenduojame visiems žaidimų irgi kelionių mėgėjams:

  • Camper surfing‘as. Važiuojant kemperiui, balansuodamas turite išstovėti, gerti, keptuvėje šildyti aliejų ar gaminti sriubą.

Žemiau – aš su naujoko diržais:

O čia profesionalas su stikline spirito:

  • Bailys. Išvažiavus į priešpriešinio eismo juostą ir atsidūrus prieš kitą mašiną, traukiasi tik bailiai. Prieš lengvąją galima mesti dydžio ir masės kortą, kuri yra super efektyvi, tačiau visiškai neveiksni prieš fūrą ar autobusą. Pavykus, gaunate 100 patirties taškų, kuriuos vėliau galite išsikeisti į Flinto litus.
  • Nekvėpuokim. Važiuojant per tunelius, turite nekvėpuoti. Laimi tas/tie, kam pavyksta ilgiausiai išlaikyti orą:
  • Darth‘as Vader‘is vizituoja miestelius. Važiuojant per miestelį, mojuojate ir gąsdinate vietinius gyventojus, fūrų vairuotojus ir autobusų keleivius Darth‘o kauke. I find your lack of waving pretty disturbing:

  • Racijos. Tarp kokpito ir salono turite bendrauti tik racijomis. Jei kitame gale žmogus neištaria „baigiau“, demonstratyviai tylite. Šiame žaidime laimėtojai yra visi.
  • Miegas atsisėdus, bet neatsirėmus. Žaidimą įvaldė tik 3 lygio jogas Dainius. Nieko panašaus nesame matę. Neabejotinai įspūdingiausias reginys visoje kelionėje:

Pirmoji diena, kaip suprantate, praėjo mėginant kuo greičiau pralėkti drėgną, pilką ir kai kur audrų paniokotą Lenkiją:

Visgi pati Lenkija turėjo paruošusi porą siurprizų ir mūsų lengvai paleisti nenorėjo…

Naktis po truputį prasidėjo, o iki kelionės tikslo dar buvo nemenkas kelio galas.

Pirmoji staigmena - 2,7 m aukščio tiltas. Mūsų kemperio aukštis, pasak nuomotojų, yra 3,15 m. Laiku sustabdėm prieš pat ženklą, rodantį, kad galime palikti Lenkijoje savo antrą aukštą. Apsisukom, ir GPS’as, kalbantis Marijaus Žiedo balsu, perskaičiavo naują maršrutą.  Teko pasukti aplinkeliais.

Kelias prastėjo tol, kol atsidūrėme tarp laukų. Aplink stovėjo kelių tiesimo įranga, tačiau gyvų mašinų beveik nematėme. Staiga prieš akis vos apšviesta priekinių mūsų Fiat’o šviesų iššoko krūvelė žvyro su plytgaliais ar akmenimis. Nieko blogo nepagalvodamas aplenkiau, kiek išsukdamas į priešpriešinę eismo juostą, ir judėjome toliau. Prasilenkus su priešais važiavusia mašina, atsitiko tai, kas galėjo užbaigti mūsų kelionę per akimirką. Mūsų kelio juostoje išniro didžiulis tokio pat žvyro su plytų pabarstukais kalnas. Kadangi laiko galvoti nebuvo, įsijungė automatiniai pasąmoniniai procesai, apie kuriuos dar ne iki galo išsiaiškinau. Rankos suktelėjo vairą į kairę, koja neatkilo nuo greičio pedalo, o pralėkus kliūtį, vairas vėl pasisuko ir grįžome į savo trajektoriją.

Sustojome numalšinti adrenaliną ir trumpam šeimos apsitarimui. Neliko nieko kito, tik tęsti kelionę, tačiau dabar į kelią žiūrėjo nebe 4, o 12 akių.

Kai jau manėme, kad niekas negali nustebinti, prieš save išvydome 3,1 m aukščio tiltą. Rankos nusviro iš nusivylimo, bet laikas spaudė, todėl sekėm naujais GPS nurodymais. Pavažiavus 10 min. paaiškėjo, kad atsidūrėme prie to paties tilto, kurį ką tik matėme, tačiau privažiavome kitu keliu.

Reikėjo rizikuoti, nes daugiau važinėtis po Lenkiją noro nebuvo.

Lėtai judėjau po tiltu, o Algirdas švietė prožektoriumi ir davė nurodymus. Negalėjome patikėti, kai pralindome, o iki viršaus nuo mūsų stogo dar liko vietos :)

Kažkas melavo dėl aukščio, o Marijus Žiedas melavo, kad parinko maršrutą, skirtą autobusui. Bet mums tai buvo nesvarbu, nes kelias gerėjo ir jau, rodos, galėjome pajusti gaivų kalnų orą

Atsidūrę prie Aukštųjų Tatrų žinojome, kad, jei dar pirmą kelionės dieną, kurią praleidome mašinoje, buvo tiek nuotykių, mūsų laukia nepaprasta kelionė.

Kitose serijose - ašaros, rizika gyvybe, tradiciniai Lauryno kritimai nuo uolos, pasivaikščiojimas kriokliais, objektai, patenkantys į pasaulio topus ir, jei Dainius sumontuos, filmuota medžiaga.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita11 komentarai ↓

palikti komentarą