BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sex, foosball & rock ‘n’ roll

Albumas: Silence - Snow & Silence

parašė: Laurius · 2010-12-04 · 5 komentarai

Mano rankose - naujas “Silence” kepinys “Snow & Silence”, atkeliavęs į namus kartu su 6 buteliais Kalnapilio Grand. Jei trumpai, tai čia yra gabalai, padaryti Lietuvos elektroninės muzikos elito, kuris man nei autoritetas, nei šiaip muzikantai darantys įspūdį. Bet aš ne apie tai.

Nesu kompetentingas tokios muzikos vertintojas, nes daugiausiai, kiek galiu sau leisti pasinerti į skaičiavimo mašinomis sukurtos muzikos pasaulį, yra Soulwax, Daft Punk, Justice ir šiaip ten visokie indie electro roko muzikiniai ansambliai. Visgi po dviejų kalnapilių tapau kvalifikuotu ekspertu ir įgijau teisę pakalbėti apie tai, ką kantriai išklausiau iki galo per savo kompo CD-rom’ą.

Mano skeptiškas ausis iškart nustebino pirma daina “Mario Basanov & Vidis feat. Giedrė - Suspend The Feeling (Beatles)”. Spėju, ten klaida, ir ten turėjo būti “beatless”, bet whatever. Daina šilta, sukurianti laukimo jausmą ir visai tinkama klausytis laukiant gatvės drago lenktynių prie raudonos šviesos sankryžoje. Visgi kūrinys be kulminacijos, kurios žiauriai norisi. Antroji daina “Little Dragon - Thunder Love (Mario Basanov & Vidis Redo)” dar geresnė, nes vokalas visiškai sexy. Taigi, pradžia nustebino ir drąsiai galiu pasakyti, kad be alaus nevartojau jokių papildomų priedų, tačiau nuoširdžiai sugebėjau pasimėgauti tuo, ką girdžiu.

Visa kita CD dalis - kokybiški, pasaulinio lygio standartus atitinkantys gabalai, bet man, deja, monotoniški, neužkabinantys ir tokie, kurių gyvenime daugiau neklausyčiau. Be to, niekaip nesuprantu muzikos rinkinių su jau esamų gabalų remiksais. Man tai kažkodėl simbolizuoja kūrybinių spragų užpildymą, nes nu neįdėsi gi į albumą tik 4 gabalų.

Skaitau bukvaliai, kad kaip žmogui, visiškai neklausančiam tokios muzikos, 2 patinkančios dainos iš 8 yra super daug.

Verdiktas paprastas - jei jums patinka Kalnapilio alus, o Vidžio ir Mario Bosanov muzika mokate mėgautis be narkotikų, ši 6 butelių + CD pakuotė yra visiškai win-win situacija.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Kita5 komentarai ↓

 •   marko // 2010-12-04 @ 21:52

  kompakta priglauciau , jai jums ponas jis labai nepatinka …

  mainais duociau ka nors jums irgi ..

 •   Laurius // 2010-12-06 @ 08:43

  Marko > Soriuksas, jau pažadėtas ir atiduotas kolegei Viktorijai

 •   Viktorija // 2010-12-06 @ 21:25

  kuri šiuo metu klausosi CDžiaus, narplioja Lauriaus atsiliepimus ir mėgaujasi saldžiais mandarinais:) kol kas 2 daina liuksas :)

 •   Laurius // 2010-12-06 @ 22:10

  Nu va, kiekviena muzika turi savo auditoriją :)

 •   Viktorija // 2010-12-07 @ 20:26

  visai nieko CD:) smagu, kad nėra pertraukų tarp dainų, man labai tinka vakarui, kaip fonas, kol tvarkausi namie:)

palikti komentarą